memem ca

Suzan suzi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
4
1
31
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.. 31 yasındayım öğretmenim yeni atandım.. 1 tane kızım var 7 yaşında.. benimde sol mememde solit kitleler vardı, son zamanlarda ağrısı artınca bir kontrole gideyim dedim.. gittiğimde 1 tane plan kitlem 2 tane olmuş ama keskin sınırlı ve iyi huylu dediğimiz fibreadenom uyumlu dediler amaaaa ne varki koltuk altıma baktıklarında malign tarzda lenf nodu çıktı.. hemen arkasından biobsi ilaçlı emar oldum..mememdeki o solit kitle temiz çıkmasına rağmen koltuk altındakine malign dendi.. dünyalar başıma yıkıldı tabiki... hemen bursa onkolojiye gittik.. doktor iki kitledende mememdekilerden yani biobsi aldırdı sonuç temiz.. bu sefer dedilerki lenf noduna tanıyı koyan hastaneden parçaları getirin birde biz bakalım.. bu arada da pet çekidi tabiki memedeki kitleler ve lenf nodu harici başka biryer yok şükürler olsun kiii.. şimdi sonuçları bekliyorum.. diyorumki bunlar aşıların bir etkisi mi.. şurada 1 aydır gözümün yaşı dinmiyor hanımlar.. Rabbim şafi isminin hürmetine şifamızı versin inşallah, çocuklarımıza bağışlasın.. bu arada kanser kan test sonuçlarım da temiz çıkmıştı.. ben bişey anlayamadım hanımlarr ama inşallah iyi çıkacak ben inanaıyorum, çıkmasa dahi şu an şükürler olsun başka bir yerde yok.. sağlıcakla kalın..

X