Tüp Bebek Merkezleri MEMORİAL SEMRA KAHRAMAN 2021 tedaviye baslayanlar

aleyna yucel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
55
47
23
Merhaba.Arkadaşlar ben bir yakinim tarafindan onerilen memoriel semra kahraman. Tedavi karari aldim daha once özel çevre hastanesinde ercan kose beye tedavi gorduk ve cok ilgisiz oldu. Tupbebekte tutmasis ve ayni gun icerisinde 5kisi transver olduk hic birimizinki tutmadi ve boylelikle bu ay semra hanima tedaviye basliyorum nasil biriler gorunuste iyi birileri ama yinede tedirgin oluyorum.SEMRA HANİMİN ALTİNDA CALİSAN UMUT GOKTURK BEY TAKİP EDİCEK BİZİ HANİMLAR BEYLER BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Merhaba.Arkadaşlar ben bir yakinim tarafindan onerilen memoriel semra kahraman. Tedavi karari aldim daha once özel çevre hastanesinde ercan kose beye tedavi gorduk ve cok ilgisiz oldu. Tupbebekte tutmasis ve ayni gun icerisinde 5kisi transver olduk hic birimizinki tutmadi ve boylelikle bu ay semra hanima tedaviye basliyorum nasil biriler gorunuste iyi birileri ama yinede tedirgin oluyorum.SEMRA HANİMİN ALTİNDA CALİSAN UMUT GOKTURK BEY TAKİP EDİCEK BİZİ HANİMLAR BEYLER BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM
Gelişme var mı ?

Semra Hnm kendisi yapmıyormuş, ben de bu yüzden son dk Amerikan'a gittim. ilk deneme tuttu çok şükür, bekliyoruz, 10 tane de fazla embryo kaldı, ama benim tüp sorunluydu yumurta ve rahim iyidi. Memorial da kolay hastasınız demişti ama. Çok fazla ilgi beklemeden Bulent Urman'a git. Oturup 2 saat konuşmuyor ama işininde 1 numara

X