Gebeliğe Hazırlık Merhaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gögüsle alakalı bir belirtim olmadı kasık agrım vardı oda adet oldum sandığım kanamayla alakalıydı . Onun dısında hıc bır belırtı hissetmedim . Bu normalmi hissetmemiz lazımmıydı ?
Her gebelik farklı olduğu gibi her belirti de farklıdır bunlara takılmayın kendinizi rahat hissettirecek işlerle meşgul olun

Emin olmak için iki kere iki günde bir verip sonrada 1 hafta falan vermemenizi tavsiye ederim stres yaratmaması için mesela bugün verdiniz salı ve perşembe de verip daha sonra haftaya Perşembe bi daha 1500 2000lere gelince de doktorunuza görünmeniz iyi olur
Malesef sitres yapıyorum bunu kan testı olarak değilde idrar testının koyulugundan anlamazmıyız mesela . Bu hafta boyle yapauım haftaya kan verırım gıbı ?

Sonrasında artma oldumu gıtttıkce
Tabi oldu canım. 2 günde 2 kat artış bekliyorlar genelde. O yüzden 2 gün sonra aynı saatte aynı yerde tekrar kan ver bence. Doktorlar da artışı takip etmek istiyor bir iki kere kan alıp. Salı günü kan verirsin yine. Senin de için rahat eder. Dualarımız seninle. Güzel olacak inşallah 🌸🙏

Malesef sitres yapıyorum bunu kan testı olarak değilde idrar testının koyulugundan anlamazmıyız mesela . Bu hafta boyle yapauım haftaya kan verırım gıbı ?
İdrar testi daha stresli olur çünkü hassasiyetleri farklı oluyor bence ama siz nasıl rahat hissedeceksiniz öyle yapın

Merhaba ben de 29 subatta regl oldum her zamanki gibi 5-6 gun surdu bitti bir hafta sonra 11 ve 12 martta kahverengi lekelenmem oldu gun icinde birkac kez iki gun boyunca ve kasik agrilarim oldu. Korktugum icin doktora gittim muayene oldum kist miyom polip hicbir sorun gorunmedigini soyledi acaba hamilelik olabilir mi

X