Merhabalar prematürden begimizi Aldık tavsiye Dr İstanbul Avrupa yakasında. Prematüre Bebek bilgisi olan

Fatos39

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2022
109
10
42
Merhabalar nasılsınız bebeğim 28 haftalık doğdu şükür şuanda evde yarın kanuni sultan süleyman hastanesi ne goturcez rop göz muanesi olucak ama tabikii süreç uzun bize çocuk Dr lazım prematüre Bebek bilgisi olan İstanbul Avrupa yakasında bilen varmı?

Benimde 27 haftalık prematüre bebegim var kuvezde olduğu dönem rop muayenelerinden dolayı taburculuk sonrasi sıkıntı yaşarsak diye çok araştırma yapmıştım. İstanbulda oturmuyorum ama istanbulda bi doktor buldum prof. Huseyin yetik. Doktor göz alanında literatüre geçmiş. prematüre bebek ve çocuklar da özellikle alanı. Bi araştırın isterseniz

Benimde 27 haftalık prematüre bebegim var kuvezde olduğu dönem rop muayenelerinden dolayı taburculuk sonrasi sıkıntı yaşarsak diye çok araştırma yapmıştım. İstanbulda oturmuyorum ama istanbulda bi doktor buldum prof. Huseyin yetik. Doktor göz alanında literatüre geçmiş. prematüre bebek ve çocuklar da özellikle alanı. Bi araştırın isterseniz
Sağolun bilginiz için normal olarak götürmek için Dr tavsiye Side sormuştum

X