Mersin sehir hastanesinde meme kucultme ameliyatı olan varmi

Ben İMC de Mustafa Kemal beye oldum..80B yaptı sağolsun😊😊bende hala kullanıyorum toparlayıcıyı..1 haftam kaldı...bir hevesle bir sürü giyemediğim bakakaldığım ne kadar sütyen bralet varsa hepsini aldım😆😆😆

Ben İMC de Mustafa Kemal beye oldum..80B yaptı sağolsun😊😊bende hala kullanıyorum toparlayıcıyı..1 haftam kaldı...bir hevesle bir sürü giyemediğim bakakaldığım ne kadar sütyen bralet varsa hepsini aldım😆😆😆
Bende alacağım günü iple çekiyorum valla benim bugün sol göğsümün altındaki çok hafif gazlı bezi koyduğumda hafif kan bulaştı normalmi acaba korkuyorum sizinde hiç öyle oldumu

Çok fazla hareket etmemeye çalış..ben cengaverlik yaptım biraz🙂 bir göğsümde dikişimde açılma oldu maalesef...kapanmasını bekliyorum..
Canım dün benımde dıkişimde bıraz kan aktı ama fazla degıl sabaha kadar keke seklınde geldi persembe günü gıdıcem kontrole senın açılma nasıl oldu sızıntı geldımı benım gibi ne yaptın

Bende alacağım günü iple çekiyorum valla benim bugün sol göğsümün altındaki çok hafif gazlı bezi koyduğumda hafif kan bulaştı normalmi acaba korkuyorum sizinde hiç öyle oldumu
Aynen benimde sağ göğsümde bu şekilde açılma oldu..doktorum normal olduğunu ve zamanla kapanacağını söyledi..benim bi göğsüm diğerine göre daha büyüktü..sağ göğsüm onda açılma oldu ama toparlanıyor şimdi

Canım dün benımde dıkişimde bıraz kan aktı ama fazla degıl sabaha kadar keke seklınde geldi persembe günü gıdıcem kontrole senın açılma nasıl oldu sızıntı geldımı benım gibi ne yaptın
Baticonla pansuman yapıp terramycin merhem sürüyorum sabah akşam..tekrar gazlı bez koyup kapatıyorum..bu şekilde kapanacağını söyledi doktorum

ben yeni oldum şehir hastanesinde Süleyman beye plastik cerrahhi uzmanı ama cok dolu oluyorlar simdiden gidin zaten bi kac ay sonraya gun alirsiniz.

Ben 1 ay oldu ameliyat olalı..1 gece yattım hastanede..yıllarca boşuna korkup kaçmışım..gram ağrı hissetmedim..çok şaşırmıştım..sadece hastaneden çıktığım günün gecesi biraz ağrım oldu..ondada hastaneye gidip ağrı kesici bi serum taktırdım..yani dayanılmayacak şekilde bir ağrı sızım olmadı..1300 gram alındı toplamda..
Sizin doktor kim

Ameliyat oldunuz mu bir de Süleyman hocayı çok ovduler bana siz beğenmediniz mi
Başta suleyman hocaya gittim ozamn ameliyat sırası veremeyeceğini söyledi.Ben sonrasında Erkan beye gittim sıraya koydu 25 ağustosta ameliyat oldum ama suleyman beyde çok iyi herkes çok memnun hatta burda ameliyat olan hastası vardı oda çok memnunum isterseniz önce ona gidin

Başta suleyman hocaya gittim ozamn ameliyat sırası veremeyeceğini söyledi.Ben sonrasında Erkan beye gittim sıraya koydu 25 ağustosta ameliyat oldum ama suleyman beyde çok iyi herkes çok memnun hatta burda ameliyat olan hastası vardı oda çok memnunum isterseniz önce ona gidin
nasil oldun canim

Ameliyat oldunuz mu bir de Süleyman hocayı çok ovduler bana siz beğenmediniz mi
Onu bana da çok önermişlerdi..ama gönlüm Mustafa Kemal beydendi..pişmanda olmadım çok şükür..o kadar sarkık ve büyük göğüslerim vardıki..şuan aynaya baktığımda hâlâ inanamıyorum..çok rahatladım inanın..hiç korkulacak bir ameliyat değilmiş bu çok içten söylüyorum 😊

Tamam canım teşekkür ederim
Ameliyatınızı oldunuz mu acaba? Süreciniz nasıl ilerledi, ağrı acı durumu ne boyutta oldu? İstediğiniz boyutta oldu mu? Mersin şehir hastanesinden memnun kaldınız mı? Hangi doktora ameliyat oldunuz? Biraz fazla sordum ama ben de istiyorum randevu almaya çalışıyorum.

Arkadaşlar merhaba hepinize geçmiş olsun dileklerimle, Süleyman beyden 2 hafta sonraya randevu aldım yalnız gidenler sıranın çok uzun olduğunu 1 sene attığını söylüyor ayrıca ücretliye ücretini hemen mi yatırıyoruz yoksa ameliyat zamanına yakın mı yatırılıyor bilgisi olan var mı? 14binmiş şuan fiyat

Arkadaşlar merhaba hepinize geçmiş olsun dileklerimle, Süleyman beyden 2 hafta sonraya randevu aldım yalnız gidenler sıranın çok uzun olduğunu 1 sene attığını söylüyor ayrıca ücretliye ücretini hemen mi yatırıyoruz yoksa ameliyat zamanına yakın mı yatırılıyor bilgisi olan var mı? 14binmiş şuan fiyat
Ben de 6 hazirana randevu aldım muayene için gidince yazarım

kardesim gitti 2 ay once 6 ay bekle dedi, ucrete gelince ameliyattan sonra cikarken oduyorsunuz.

X