Mert Aydın'ın cesedi çöplükte bulundu

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
$kars-ta-cocuk-cesedi-bulundu-4241164.Jpeg

Acı haber ajanslara 10 dakika önce düştü... Cesedi çöplükte bulunan talihsiz çocuğun kimliğinin belirlenmesi için hemen çalışmalara başladı. Ve korkulan oldu... İstanbul'da yaşamını yitiren Pamir'den sonra bir dram da Kars'ta yaşandı...
Kars kent merkezine 5 kilometre uzaklıkta, Karadağ Çöplüğü'nün hemen yanındaki boş bir tabyanın içinde bulunan çocuk cesedinin dünden bu yana kayıp olan 9 yaşındaki Mert Aydın'a ait olduğu belirlendi.

Mert Aydın'ın cesedi çöplükte bulundu
Kars kent merkezine 5 kilometre uzaklıkta, Ardahan yolu üzerindeki Karadağ Çöplüğü’nün hemen yanındaki boş bir tabyanın içinde bulunan çocuk cesedenin 9 yaşındaki Mert Aydın’a ait olduğu belirlendi.

Polisin aramasıyla olay yerine gelen yakınları, küçük çocuğu teşhis edip gözyaşına boğuldu. Mert’in kıyafetleri ise tabyanın dışında bulundu. Cesedin otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

KAMERAYA TAKILMIŞTI

KARS'ta cep telefonu satışı yapan babasına yemek götürmek üzere dün saat 12.00 sıralarında evden çıkan 9 yaşındaki Mert Aydın'dan bir daha haber alınamadı. İhbar üzerine harekete geçen polis, bir işyerinin kamerasında Mert'in görüntüsüne ulaştı. 40- 45 yaşlarında birinin başını okşadığı Mert'in kaçırıldığı üzerinde yoğunlaşan polis, her yerde arama yaptı.

EN SON UZUN BOYLU BİRİSİYLE GÖRÜLDÜ

Mert’in amcası Mahil Aydın, MOBESE görüntülerinin incelendiğini belirterek, "MOBESE görüntülerini izledik. Mert'in yanında Digor pazarında yanında uzun boylu birisi görülüyor. Sonra kamyonların olduğu bölgede kameradan kayboluyorlar" demişti. Vali Eyüp Tepe, "Yani hem de şehrin ortasında olan olay. Çok kenar köşede olan bir olay da değil.Hani şu kareyi yani şu çocukla bu şahsı görenler var mı diye şehirde çalışmalar devam ediyor. Bütün arkadaşlarımız mobese görüntülerinin başında ve teker teker inceliyorlar" diye konuşmuştu.

CHP'Lİ ADAYIN YEĞENİ

Kars eski Belediye Başkanı olan ve son seçimlerde CHP'den belediye başkan adayı olan Naif Alibeyoğlu, kaybolan Mert'in, dayısının torunu olduğunu söylemiş, Naif Alibeyoğlu, "Mert'in hiçbir sağlık sorunu yok. Kötü niyetli kişiler tarafından kaçırılmış olabilir. Sonu inşallah Pamir gibi olmaz. Herkesten yardım bekliyoruz" demişti.

böyle haberler görmek istemiyorum artık, çocuklara karşı suç işleyenler ifşa edilmeli

çok üzücü gerçekten
son zamanlarda da iyice arttı bu haberler

Allah kahretsin her kim yaptıysa , içim parçalandı okurken ya . Allah ailesine bol sabır versin.
Şu çocuklara zarar verenlere tahammül edemiyorum toptan geberseler keşke.

Rabbim sabır versin ailesine çok zor, yine diyorum böyleleri idam edilmeli bunun önü başka türlü kesilemez.

Lanet olsun böyle pisliklere.

Adalet madalet yok kardeşim. Tek yapılması gereken o pislik katili, zavallı masum çocuğun babasının ellerine teslim etmektir.

daha 9 yaşında yaa içim titredi
ne de sevimliymiş çok üzücü yaa
:KK5:

Mert'in otopsi raporu şoke etti
Kars'ta kaybolduktan sonra ölü olarak bulunan 9 yaşındaki Mert Aydın'ın otopsi raporu kan dondurdu.

Mert Aydın’ın Erzurum Bölge eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bugün Sabah başlayan otopsi işlemi yaklaşık 2.5 saat sürdü. Hazırlanan otopsi raporuna göre, önce tecavüze uğrayan Mert Aydın, ardından başına taşla vuruldu ve elle boğularak öldürüldü.

Yıkama işleminden sonra morgdan tabuta konularak çıkarılan çocuğun cenazesi, yakınlarının gözyaşları arasında ambulansa konuldu. Mert Aydın’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere Kars’a götürüldü.
haber : mynet

daha nedirki insan kılığına girmiş yaratıklar bunlar Allahı vicdanı olmayanlar ....Allah ıslah etsin ..

Kars'ta kaybolduktan sonra ölü olarak bulunan 9 yaşındaki Mert Aydın'ın otopsi raporu kan dondurdu.

Mert Aydın’ın Erzurum Bölge eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bugün Sabah başlayan otopsi işlemi yaklaşık 2.5 saat sürdü. Hazırlanan otopsi raporuna göre, önce tecavüze uğrayan Mert Aydın, ardından başına taşla vuruldu ve elle boğularak öldürüldü.

Yıkama işleminden sonra morgdan tabuta konularak çıkarılan çocuğun cenazesi, yakınlarının gözyaşları arasında ambulansa konuldu. Mert Aydın’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere Kars’a götürüldü.

daha nedirki insan kılığına girmiş yaratıklar bunlar Allahı vicdanı olmayanlar ....Allah ıslah etsin ..

ilk haber mesajını okuyunca sonunun böyle biteceğini tahmin etmiştim.

bu pis sapıklara ne zaman caydırıcı ceza verilecek çok merak ediyorum. allahın belaları..

Son zamanlarda ölen çocukların sayısı arttıı :KK45::KK45:

çok üzüldüm ailesine allah sabır versin , kim ne istedi yaa küçücük çocuktan :KK14::KK14:

ilk haber mesajını okuyunca sonunun böyle biteceğini tahmin etmiştim.

bu pis sapıklara ne zaman caydırıcı ceza verilecek çok merak ediyorum. allahın belaları..

Anlamak zor sonumuz nereye gidiyo diyoruz bi an ? ama kötüye gittiği apaçık ortada :KK50:
Bu suçların cezası ağır olmalı hatta ölüm olmalıı ! belli süre yatıp çıkıp elini kolunu sallayarak dolaşmamalı bunlar...
Ama adalet ! olmayan adalet malesef...

Insanlar iyice iğrenç bir hale bürünmeye başladılar. Nasıl bir pis zihniyetir küçük bir çoçuğa bunu yapan. Hiçmi Allah korkusu kalmadı bu insanların içinde yahuu.
Yazık......

O kadar uckuuruna duskunsen be serefsiz bu isi yapan kadinlarin eline ve r uc kurus gor isini allahin cezasi hepimizin cocukpari tehdit altinda bugun gblerin cinsel organini kesip eline vereceksin hatta yedireceksin ! Sonra aynisini ona yapacaksin allah belani versin senin ! O kucucuk cocugin ahini olsende daracikmezarinda dahi odeyemeyeceksinnnnnn korkk korkkk vicdansi z. Insan musfestesi ahlak yoksunu insanlik yoksunu mahlukatttt allahda aaynisini senin gozun onunde cocuginu karina yasatsin bela bela pislik ....,,,,,,,.............

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tahmin etmiştim zaten, midem bulandı.
Allah belasını versin yapanın, şeyi kopsun inşallah.:KK47:

Pedofiliyi Destekleyen her hangi bir duruma,yazıya şahit olduysanız; Çocuk Fuhuş ve Istismarıyla ilgili ihbar için: 0216 450 54 54 arayın!

X