Mezun oluyorum tecrübeli ablalarım dan kardeşlerim den yardım istiyorum akıl verin 🙂

Bonibonlukek

💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
894
981
Öncelikle hagırlı gecwler herkese yazım hataları için lütfen kusuruma bakmayın 🙏

Ben ortaokulu çok iyi bir şekilde bitirdim bizim dönemimizde sbs vardı ve sbs yide kazandım. Lise yide gıda endüstri meslek lisesi ni kazandım tabi ailem gönderemedi hem maddı açıdan hemde de o dönem ciddi sıkıntılarımız vardı iki kardeş biri bankacılık biri gıda falan masraflar çok fazlaydı her neyse annem bizi açık liseye yazdırdı tabi bn çalıştığım için aktif olarak sınavlara giremiyordum ve ztn ders çalışmaya vaktim yoktu.

Bir dönem asıldım ve çok az bir kredi eksiğim vardı onuda bu dönem bitiriyorum inşallah 🙏 ve bu arada evliyim ve 2 küçük çoçuğum var eşim de bende okuyoruz şimdi o liseyi bitirdi açıktan üniversite yi düşünüyoruz bnmde biterse bu dönem şimdi şu konuda yardımınjza ihtiyacım var kk üyeleri ben kitap alıp sınavlara hazırlanmak istiyorum yani sınav derken hangi sınavlara hazırlanacağımıda bilmiyorum ne yapacağımıda beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler hepinize 🙂

SBS den bahsetmissiniz. Yaşınız 25 kere yakinmi. Bende aynı şekilde oldum. Ama liseyi dışardan bitirmek üzereyim. Son 8 kredim kaldı. Üniversite sınavına tyt ye kayıt yaptırdım. Yalnız hiçbir bilgim ve fikrim yok ders çalışmadım. Artık seneye. Ama temel yok. Liseyide hep verilen kitaardan çalışarak. Ama öyle temel yok . Kısaca neye başlarsam temelden başlamam lazım. Benimde 2 çocuğum var hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah

SBS den bahsetmissiniz. Yaşınız 25 kere yakinmi. Bende aynı şekilde oldum. Ama liseyi dışardan bitirmek üzereyim. Son 8 kredim kaldı. Üniversite sınavına tyt ye kayıt yaptırdım. Yalnız hiçbir bilgim ve fikrim yok ders çalışmadım. Artık seneye. Ama temel yok. Liseyide hep verilen kitaardan çalışarak. Ama öyle temel yok . Kısaca neye başlarsam temelden başlamam lazım. Benimde 2 çocuğum var hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah
Durumumuz tıpa tıp aynı bn hiç kitapta açmadım lise döneminde bn tyt yi kaçırdım seneyr kdr valtim var çalışmak için hakkımozda hayırlısı olsun inşallah 🙏

X