Kalıcı Makyaj Uygulamaları Microblading acillll

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

SMS5308

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
40
11
33
Kızlar dün kaşlarına microblading yaptırdım. Aylardır düşünüyordum araştırıyordum sonunda yaptırdım ama çok koyu rengi ve kalın. Kendimi iyi hissetmiyorum. Akıcak mı rengi açılır mı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benimki açıldı rengi de oturdu. 3 gün önce rötuşa gittim. Şimdi yine koyu 15 güne oturur. Ama arkadaşımınki aylar oldu koyu hala hiç boşluksuz görünüyor bir de sanki pudralama gibi hatta daha koyu boyanmış gibi. Ama ona yakışıyor doğal görünmüyor sadece.
Sizinki de düzelir diye tahmin ediyorum aylardır araştırdığınıza göre iyi bir yer seçmişsinizdir

Evet ama iyi kötü yer çok önemli olmuyor artık. Belli olmuyor bu işler. Umarım açılır kaç günü buldu açılması. 3 gün su deydirme demişti. Mesela duş alırken kaşıma özel bir masaj falan yapimmi sürterek yıkimmi yani .

Kızlar dün kaşlarına microblading yaptırdım. Aylardır düşünüyordum araştırıyordum sonunda yaptırdım ama çok koyu rengi ve kalın. Kendimi iyi hissetmiyorum. Akıcak mı rengi açılır mı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba kaşlarınız ne durumda ?

Merhaba kalıcı makyaj uzmanıyım 15 20 gün içinde renk tonu açılır ilk 48 saat su değmesin vazelin sürün sürekli kabuklanma olabilir koparmayın umarım kaliteli boya kullanılmıştır

X