Mide balonu

Mide balonu taktıranlar?

• Taktırdım

OY: 1 100,0%
  • Mide balonu

OY: 0 0,0%
  • Mide balonu

• Mide balonu

• Ankete Katılan
    1
  • Anket Kapalı .
Sıvıyı koyma sebepleri eğer patlama olursa balona müdahale etmek için yoksa patlayan balon bağırsakları tıkıyor. İçinde ki idrarla atıldığı işin renginden patladığını anlayabiliyoruz.Keşke biraz daha araştırsaydınız, umarım yaşamazsınız.

Tekrardan merhabalar hanimlar. 15 ocakta tup mide oldum cok sukur guzel gecti hersey. Balona verdigim paraya uzuluyorum sadece resmen cop oldu. Her bunye farklidir tabiki ama ben cok sikinti cektim balonla.

Bugün 10. Gün. Gayet iyiyim. -4 kilo. Çok mutluyum. Yürüyüşlere başlayınca daha da iyi olacak inşallah. Dr. Ve ekibi sürekli irtibat halindeler, beni motive etme konusunda ellerinden geleni yapıyorlar. Teşekkürler Prof. Dr. Taner Yiğit, teşekkürler Diyetisyen Ayça hanım ❤ ver on kilo al on kilo. Ondan yeme bundan yeme. Şimdi hemen hemen herşeyden yiyerek zayıflıyorum.

Ben de 1 ay önce taktırdım hanımlar. Aslında bu balon diyet yaparken açlığa karşı verdiğimiz savaşta yardımcı oluyor. Zira hemen doyuyorsun. 1 kase salata yerine 1 kase patates kızartması tercih edecekseniz nihai olarak sihirli değnek değil elbette kilo veremezsiniz. Yediğimin kalorisine dikkat etmeme rağmen bu söylediğim hassasiyeti göstermediğin halde birbuçuk ayda 4 kg verdim. Temiz beslenseydim çok daha fazla olurdu. Benim pisboğazlığım :)) ilk 1 hafta deli kramplar oluyor dayanabilirseniz sonrasında hiç bişi kalmıyor. Ölçüyü kaçırdığınızda ağrıyor mide bulantısı yapıyor kusma ihtiyacı duyuyorsunuz dikkat edilmeli. Benim deneyimim böyle isterseniz zamqn geçtikçe güncellerim sevgiler

Ben de 1 ay önce taktırdım hanımlar. Aslında bu balon diyet yaparken açlığa karşı verdiğimiz savaşta yardımcı oluyor. Zira hemen doyuyorsun. 1 kase salata yerine 1 kase patates kızartması tercih edecekseniz nihai olarak sihirli değnek değil elbette kilo veremezsiniz. Yediğimin kalorisine dikkat etmeme rağmen bu söylediğim hassasiyeti göstermediğin halde birbuçuk ayda 4 kg verdim. Temiz beslenseydim çok daha fazla olurdu. Benim pisboğazlığım :)) ilk 1 hafta deli kramplar oluyor dayanabilirseniz sonrasında hiç bişi kalmıyor. Ölçüyü kaçırdığınızda ağrıyor mide bulantısı yapıyor kusma ihtiyacı duyuyorsunuz dikkat edilmeli. Benim deneyimim böyle isterseniz zamqn geçtikçe güncellerim sevgiler
Benim de çok iyi gidiyor. İstediğim her şeyi yiyorum. -5oldum ve henüz bir ay olmadı. Dr. 2. Ay daha yavaş kilo verirainizama yürüyüşle desteklerseniz yine iyibirsonuç alabilirsiniz dedi. Biraz dikkat edip biraz da yürüyüş çok iyi sonuçlar geçirecek bence. Balon taktırma sürecini çok iyi anlatmışsınız. İlk birkaç gün sabır, gerisi hafiflik. Değer mi? Değer 👍

Benim de çok iyi gidiyor. İstediğim her şeyi yiyorum. -5oldum ve henüz bir ay olmadı. Dr. 2. Ay daha yavaş kilo verirainizama yürüyüşle desteklerseniz yine iyibirsonuç alabilirsiniz dedi. Biraz dikkat edip biraz da yürüyüş çok iyi sonuçlar geçirecek bence. Balon taktırma sürecini çok iyi anlatmışsınız. İlk birkaç gün sabır, gerisi hafiflik. Değer mi? Değer 👍
Hayırlı uğurlu olsun. umarım 6 ay sonra istediğimiz sonuca ulaşmış olarak veda ederiz balonumuza. Ve bence de kesinlikle değer 😀

Benim de taktıralı 3.günüm inanılmaz kramplar çekiyorum ne zaman geçer gidip çıkarttırmamak için zor duruyorum. Mide yanması bulantısı da cabası. Hiç söylendiği gibi kolay değilmiş :KK43:

Benim de taktıralı 3.günüm inanılmaz kramplar çekiyorum ne zaman geçer gidip çıkarttırmamak için zor duruyorum. Mide yanması bulantısı da cabası. Hiç söylendiği gibi kolay değilmiş :KK43:

Doktorunla konuşmalısın canım. Normal diyorsa dayan. Benim de oldu yerden yere vurdu mide krampları. Geceleri kusma hissiyle uyanıp sadece mide suyu kustum. İlk 1 hafta böyleydi. Sonra bişiyim kalmadı. Doktorum ağrılara dayanamazsam en yakın acile gidip uygulatmam için bir reçete yazmıştı ama direndim o reçeteyi uygulatmadım ( içinde bi takım sağlam ağrı kesici iğneler mide ilaçları filan vardı) normal verdiği reçetedeki ilaçlarımı kullandım. Şimdi gayet iyiyim 2. Aya yaklaşıyorum yemeğin ölçüsünü kaçırdığı da ağrı yapıyor zıkkım yiyeydim diyip sonraki öğünümde dikkat ediyorum 😂 doktor değilim teşhis koyup tedavi öneremem yine de mutlaka doktoruna danışmalısın. Normal, olması gereken ağrılarda eğer sık dişini hepsi geçicek. Sevgiler ☺️

Doktorunla konuşmalısın canım. Normal diyorsa dayan. Benim de oldu yerden yere vurdu mide krampları. Geceleri kusma hissiyle uyanıp sadece mide suyu kustum. İlk 1 hafta böyleydi. Sonra bişiyim kalmadı. Doktorum ağrılara dayanamazsam en yakın acile gidip uygulatmam için bir reçete yazmıştı ama direndim o reçeteyi uygulatmadım ( içinde bi takım sağlam ağrı kesici iğneler mide ilaçları filan vardı) normal verdiği reçetedeki ilaçlarımı kullandım. Şimdi gayet iyiyim 2. Aya yaklaşıyorum yemeğin ölçüsünü kaçırdığı da ağrı yapıyor zıkkım yiyeydim diyip sonraki öğünümde dikkat ediyorum 😂 doktor değilim teşhis koyup tedavi öneremem yine de mutlaka doktoruna danışmalısın. Normal, olması gereken ağrılarda eğer sık dişini hepsi geçicek. Sevgiler ☺
Canım çok sağol muhteşem motivasyonun için, bugün 5. Günüm doktorum 3.gün işe dönebilirsin demişti ama şimdi bazı bünyelerde 1 hafta uzayabilir diyor, ama inanki 2 gün sonra geçebileceğine hiç inanamıyorum :KK43: birde yemek yemediğim için hiç enerjim yok perişan oldum resmen. Bakalım dediği gibi 2 gün sonra geçerse buradan mutlaka yazıcam. Kucak dolusu sevgiler

Merhaba, istanbulda 6 aylık balon uygulaması yaptıranlar ne kadar ücret ödedi acaba?

Herkese merhaba
Mide balonum takılalı neredeyse 1 hafta oluyor ve güne ilk defa kötü uyanmadım gerçekten dedikleri gibi 1 hafta galiba. Sancılarım tamamen bitti denilemez ama en azından kendi işimi kendim görmeye başladım çünkü beni çok fazla etkilemişti her bünye benim gibi olmayabilir tabi kii :) Bugün ilk kontrol günüm olacak ve tartıda kaç çıkacagımı o kadar merak ediyorum kii 72 ile başladım hedefim 55 :halay:kızlarr arada sırada girip sizleri bilgilendiriciiimm

Herkese merhaba
Mide balonum takılalı neredeyse 1 hafta oluyor ve güne ilk defa kötü uyanmadım gerçekten dedikleri gibi 1 hafta galiba. Sancılarım tamamen bitti denilemez ama en azından kendi işimi kendim görmeye başladım çünkü beni çok fazla etkilemişti her bünye benim gibi olmayabilir tabi kii :) Bugün ilk kontrol günüm olacak ve tartıda kaç çıkacagımı o kadar merak ediyorum kii 72 ile başladım hedefim 55 :halay:kızlarr arada sırada girip sizleri bilgilendiriciiimm
Çok sevindim hadi geçmiş olsun. Aynı rakamlarla başlamışız ve hedef aynı kilo . Mutlulukla sürecimizi tamamlarız inşallah

arkadaşlar mide balonunda süreç nasıl devam ediyor kaç kilo verdiniz iştah durumunuz nasıl

ücret bilgisi de verebilir misiniz İstanbul için,sevgiler.

Benim toplamda 8-9kg gitti çok güzel gidiyor balon oldugu için zaten acıkmıyorsun yani yemedikçe yemeği de aklına getirmiyorsun ama bir kere kaçamak yaparsan devamı da geliyor. O yüzden çok kararlı olmak lazım ben 9000tl verdim taktırmak, kontrol ve çıkartılması da içinde herşey dahil.

Benim toplamda 8-9kg gitti çok güzel gidiyor balon oldugu için zaten acıkmıyorsun yani yemedikçe yemeği de aklına getirmiyorsun ama bir kere kaçamak yaparsan devamı da geliyor. O yüzden çok kararlı olmak lazım ben 9000tl verdim taktırmak, kontrol ve çıkartılması da içinde herşey dahil.
kaç kilo ile başladınız ne kadar sürede 8 9 kilo verdiniz acaba

X