Migren Ameliyati

Seren01nl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2018
2
3
44
Doktor değil kasap!
5 yıl önce Dr... Ufuk Askeroğlu tarafından migren ameliyatı oldum. 5 Saat ve 15.000 TL'ye mâl olan ameliyattan başımda 30 dikiş ve burnumda iki tamponla çıktım.
Dr... Ufuk Askeroğlu görüşme esnasında bana sadece bir küçük kesik atıp migrene sebep veren siniri alacağını söyledi. Ameliyata girmeden önce ise yanıma gelerek 5 tetik noktamın olduğunu ve bunların hepsini ameliyat ettiği takdirde sonsuza dek ağrılarımdan kurtulacağımı söyledi. Dr... Ufuk Askeroğlunun bu sözlerine güvenerek ameliyata büyük ümitler içinde girdim. Tetik noktası deyip başımdaki büyük sinirlerden birini kesip etrafında büyük hasar bırakarak dikişle kapatmıştır. Bin bir ümitle girdiğim ameliyattan başımda 30 dikiş ve şiddetli ağrılarla uyandım. 5 senedir her gün aynı ağrıyla yaşıyorum. Dr... Ufuk Askerogluna ağrılarımın geçmediğini şiddetli devam ettiğini ve korktuğumu defalarca kez yazdım fakat ağrıların Kendi yaptığı operasyonla ilgili olmadığını belirterek her defasında başından savdı beni. Beş yıldır hissettiğim ağrılarım ve sürekli gittiğim hastane kontrollerim hayatımı büyük etkiledi. Çeşitli professor ve doktorlar ameliyat olan bölgeye bakmış ve sinirlerin büyük hasar gördüğünü MR ve Endoscopi sayesinde tespit etmiştir. Ağrılarım yetmezmiş gibi hastane masrafları da gün geçtikçe arttı. Bin bir umut veren ve canimizi teslim ettiğimiz bu doktorun mesleğinden men edilmesi gerekiyor!

Eklentiler

• 296DEB8B-88AB-4D9A-9940-B57792745907.png
    296DEB8B-88AB-4D9A-9940-B57792745907.png
    605,7 KB · Görüntüleme: 37
X