Migren için alternatif çözümler

Baş ağrısına iyi geliyor.

Eklentiler

• Screenshot_2017-06-11-12-00-31.png
    Screenshot_2017-06-11-12-00-31.png
    108,2 KB · Görüntüleme: 325
Regl dönemlerime yakın ya da o dönemlerde baş ağrılarım oluyordu.Doktor bunun saf migren olduğunu tedavisinin de daha zor olduğunu söyledi.
Östrojen hormonundaki dalgalanmalar neden oluyormuş.Hatta gebelik zamanımda nasıl olduğunu sordu şaşırtıcı şekilde hiç başımın ağrımadığını söyledim.
Doğum kontrol ilaçları sürekli östrojen seviyesini aynı tuttuğundan ağrı olmayabiliyor.Ancak 21 gün kullanıp 7 gün bırakınca migren ''ben burdayım.''diyor.:KK43:
Belki aranızda benim durumumda olan vardır.bir çözüm bulamadım.Farklı yollardan çözüm bulanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.

merhaba migren ağrısına benim ve çevremdekilerin kullanıp çok memnun olduğu bir çözüm önerebilirim. bir doktorun hazırladığı solüsyon sadece şakaklarınıza ve alnınızın ortasına birer damla sürmeniz yeterli beş dakike içinde ağrınızı geçiriyor çok şiddetli ataklarda yarım saat ara ile iki defa sürmeniz gerekiyor.başka ağrı kesici içmenize gerek yok. mucize gibi.kullanmak isteyen olursa nasıl ulaşacağını mesaj atabilirim. fiyatı 35 lira

Merhabalar nane yağını ben yıllardır kullanıyorum basın hafif ağrımasıyla nane yağından iki üç damla anlıma sürüyorum tamamen geçirmede bile azaltıyor ağrısını. Tavsiye ederim ama göze yakın sürmeyin yakar

Eşimin de sinüsleri çok ağrı yapardı. Şiddetli ama bütün günü zehir olurdu. 8 senedirde 1 gün iyiyse 1gün hep kötüydü. Aktardan *çörekotu yağı* aldım sağ burun deliğine 2 damla sol burun deliğine 2 damla 1 tatlı kaşığıda içti 2gün içinde aktı bütün irini çok şükür 1 ay oldu hiç ağrısı yok. Birkaç arkadaşına da önerdi elhamdülillah herkes çok memnun kaldı. Allah şifanızı versin😊

X