Mini tüp bebek ya da ilaçsız tüp bebek

Kaçıncı gün embriyosu oldu Hibele Hibele canım benim beşinci gündeki transferim tutmadı ve üçüncü günde transfer yapalım diyoruz bu sefer ama benim çok endişelerim var
Benimde 4.gün çok iyi kalite embriyom tutmamıştı yine 4.gün embriyosu idiler ama ilk kez iki tane iyi kalite tek seferde transfer edildi bana

Ben de çözdürüp tekrar beşinci güne gitmesini mi beklesek diyorum tekrar .. TEK’i mi tuttu Peki canım
Evet bitanesi tuttu eğer embriyo sayısı az ise çokta beklemenin bi manası yok bence 3.gün transferi en iyisi dış ortam ana rahmi gibi olmuyor neticede
Genetiği iyiyse 2.günde tutar herşey genetiğe bakıyor bence

merhabalar benim meme kanseri geçmişim var. 3 yıl boyunca hiç hamile kalamamıştım. kanserden sonra doktorum tüp bebeği çok önermemesine rağmen ben mini bir tüp bebek denemesi yaptırdım. 2 tane yumurtam oluştu ve ikisi de döllendi. 3. gün bir tanesi transfer edildi diğeri donduruldu. ancak kimyasal gebelik oluştu. daha sonra meme kontrolüme gittiğimde kayda değer bir değişikliğe rastlanmadı. eğer tekrar tüp bebek denemesi yapacaksam zaten eskiden var olan kistime biyopsi yaptırmam gerektiği, bir olumsuzluk olmaması durumunda istediğim kadar tüp bebek deneyebileceğim söylendi. bu bilgiler belki birinin işine yarar...

Evet az ilaçla girdiğim opuda daha başarılı embriyolar oluştu hem ilaç masrafım da az oldu ama bu her hastada uyuşamamakta benim yüksek doza tepki vermediği için az doz denedik
Baya olmuş yazali merak ettim tüp bebek ne kdar di siz ne kadar masraf yapmışsıniz yani aradaki farkı merak ediyorum ve bebeğiniz oldumu acaba

Baya olmuş yazali merak ettim tüp bebek ne kdar di siz ne kadar masraf yapmışsıniz yani aradaki farkı merak ediyorum ve bebeğiniz oldumu acaba
Maalesef benim başka sebeplerden ötürü tedavim olumsuz ile sonuçlandı , ama az doz ilaç her zaman hasta dostu bir tedavidir.

X