Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Minoksil %5 kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Kızlar ben de saçıma 3 ay önce Brezilya fonu yaptırmıştım ve 3 aydır döküluyordu. 1 aydır biotin hap kullaniyorim ve azaldi artık dökülme şükür. Sizler kullaniyormusunuz biotin hap? Biotinin yanında c e d ve çinko karışımı tek hapta olan vitamin kullaniyorim. Devam etseydi en son çare minoksil kullanacaktım artık. Bir de sampuanima cam terebendi koydum 2 haftadır. Benim saçım yağlı olduğu için cok iyi geldi çünkü saçları kurutuyor.

Slm herkes iki ay yine yoğun dökülme yaşayıp 20 gündür tüylerin çıkması ve dökülme azalması oldu.sanırım ben tekrar maviye geçmekle hata ettim.tedavi başa döndü nasıl böyle bi salaklık yaptım bilmiyorum.saçımın önü 4 parmak kadar çok çok az artık yapcak bi şey yok yine 4-5 ay kadar kullanıp sonuca bakacam . Saç ayrımını olduğu yerde artış oluyor yoruldum artık.ama yapacak bi şey yok bandana takıyorum taç takıyorum tam ön bölge açık tam kapatmıyor ama biraz saklıyorum. Artık topik de pek kapatmıyor önü.asıl üzüldüğüm daha 34 yaşındayım saçlarım böyle 😞
Merhaba saçınızın son durumu ne acaba ins istediğiniz sonucu tekrar almissinizdir ben hair forteye devam ediyorum ama dökülme durmadı bir turlu

Şuan için normal seyrekliğim kapanmadı ama anormal bi dökülme yok teller daha kalın nereye kadar ilaçla giderim bilmiyorum maalesef

Şuan için normal seyrekliğim kapanmadı ama anormal bi dökülme yok teller daha kalın nereye kadar ilaçla giderim bilmiyorum maalesef
Merhaba nasılsınız tedaviniz nasıl gidiyor ins tekrar tatmin edici bir sonuç almissinizdir.Ben hair Forte kullanıyorum halen ama dökülme fazlalaştı tekrar sanırım.ise yaramıyor artık minoxile geçmeyede korkuyorum ama genetik malesef bi şekilde ürün kullanmam lazım.Sizde tekrar işe yaradimi acaba

Merhaba nasılsınız tedaviniz nasıl gidiyor ins tekrar tatmin edici bir sonuç almissinizdir.Ben hair Forte kullanıyorum halen ama dökülme fazlalaştı tekrar sanırım.ise yaramıyor artık minoxile geçmeyede korkuyorum ama genetik malesef bi şekilde ürün kullanmam lazım.Sizde tekrar işe yaradimi acaba
Mrb ben de minoksilden çok memnun değilim bıraksam daha mı kötü olur bilmiyorum önüm ve saçımı ayırdığım yer çok azaldı ne yapacam bilmiyorum ya bıktım artık

Sizce bende açılmamı var

Eklentiler

• BF733D63-8B6D-49A0-A911-50EF76831FEF.jpeg
    BF733D63-8B6D-49A0-A911-50EF76831FEF.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 77
  • C1E3A533-9549-4909-99E7-CB05DC100340.jpeg
    C1E3A533-9549-4909-99E7-CB05DC100340.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 78
Takip edenler için mevsim değişikliği mi depresyon mu bilmiyorum şubatta başlayan dökülme atağı martta aşırı arttı bugün banyodan sonra sadece kuruturken 200 tel vardı galiba.çok üzgün bıkkınım minoksil kullanırken dökülme olabilir dedi bi dr nereye kadar sürecek bilmiyorum.dr gitmekten saçımı taramaktan her şeyden korkuyorum.rüyama giriyor her şeye çare bulunuyor ne var şu illete de bulsalar ben dökğlmesin de azlığına razıyım artık.kafam uyuşuyor düşünmekten .yorgum yorgunum😓d vit demir ilaci bi de saç için bi vit aldım bakalım .bi umut işte😓

Her sabah saç taramak işkence banyo yapmak işkence durmayacak mı ne yapacağım insan içine nasıl çıkacağım şaşırmış durumdayım Allah ım ya inanamıyorum buna .çok az olan saçım iyice azaldı tepem açıldı iyice .çok kötüyüm çok

Bende de aynı sorun var erkek tipi saç dökülmesi doğal duran bi tül tepelik falan alın bu kadar kendinizi üzmeyin insanız her şey bizim için gözünü kaybedip protez göz kullanan bir arkadaşım var Allahım daha beteriyle sınav etmesin bizi .Düşününce saç gerçekten bir işe yaramıyor bu kadar üzülmeyin cidden

Bende de aynı sorun var erkek tipi saç dökülmesi doğal duran bi tül tepelik falan alın bu kadar kendinizi üzmeyin insanız her şey bizim için gözünü kaybedip protez göz kullanan bir arkadaşım var Allahım daha beteriyle sınav etmesin bizi .Düşününce saç gerçekten bir işe yaramıyor bu kadar üzülmeyin cidden
Evet ama çok yoruldum bunu düşünmekten çare aramaktan ve sürekli daha çok saç kaybetmekten sanırım peruk kullanamam sürekli çok zor işe gidiyorum.

Arkadaşlar hayatımda ilk defa ergenlikten beri saçım bu kadar az dökülmişti.bilmiyorum ne kadar devam eder küçük saçlar kalıcı olur mu? Yaptıklarımı anlatmak istiyorum.Şuan prp ve mezoterapi 3 seansı yaptırdım.kerozan adında vit kullanıyorum 3 ay devam edecek. 5 tane bepanthol iğne oldum.kan ilacı da iki kutu bitecek.dr kadınlarda 40 olmalı sizde 13 dedi.erkek tipi dökülmeye et tüm bölgelerde dökülme olduğu için çok zor bi dökülme dedi.tabi minoksilde 2. Yıl bitecek .minoksil i kullanabilirsin bırakınca 10 tel çıktıysa 4 ü dökülebilir dedi.mavi olanı tek sefer kullan dedi .erkek tipi dökülmede maalesef 2-3 ay arayla prp ve mezoterapi devam edilmeli dedi

X