Miyom mide bulantisi yapar mi?

Madya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
434
41
Kızlar selam, benim rahim kasinda 8 cm civari bir miyomum var, bu ay adetim 5 gun gecikti ama gecikme oncesi mide bulantısı, nefes darligi ve nefes nefese kalma, kasikta batmalar,halsizlik bu gibi şeyler oldu.Sonrasinda adet takvimine bakınca adetim geçmiş inanın hamileyim sandim. O bulanti o nefes darlığı kesin bir gebelik söz konusu diye düşündüm ama bugün adet oldum. Aynı gebelik belirtisiydi olanlar .acaba miyom büyük olduğu için mi bulanti yapıyor böyle olan var mı?çünkü hiç bir adet gecikmemde böyle şeyler yaşamadım.

Kizlar bilgisi olan yok mu
canım geçmiş olsun öncelikle... Şuan nasılsın bir nedeni ni bulabildin mi ?
aynı sorunu bende yaşıyorum lakin benim geçen seneden beri 10 aydır mide bulantısı yaşıyorum bölüm bölüm gittim böbrek alt poda taş 3,5 mm ve miyom çıktı 11 çapında miyomdan mı taştan mı bende anlamıyorum. Daha önce ultroson çektirdiğimde temiz derlerdi ama geçen sene miyom oluştu heral de bende merak ediyorum bulantı yapıyor mu. Yemek bile yiyemiyorum kilo veriyorum 7-8 gün sonra geçiyor sonra tekrar başlıyor... Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok iyi olur içimiz rahatlar

Kızlar selam, benim rahim kasinda 8 cm civari bir miyomum var, bu ay adetim 5 gun gecikti ama gecikme oncesi mide bulantısı, nefes darligi ve nefes nefese kalma, kasikta batmalar,halsizlik bu gibi şeyler oldu.Sonrasinda adet takvimine bakınca adetim geçmiş inanın hamileyim sandim. O bulanti o nefes darlığı kesin bir gebelik söz konusu diye düşündüm ama bugün adet oldum. Aynı gebelik belirtisiydi olanlar .acaba miyom büyük olduğu için mi bulanti yapıyor böyle olan var mı?çünkü hiç bir adet gecikmemde böyle şeyler yaşamadım.
Miyom bulantı yapmaz. Dediğiniz şikayetler demir eksikliği, b12 ve d vitamini eksikliğinde oluyor. Dahiliye ye gidip bu dediğim değerlerinize bir bastırmanızı tavsiye ederim

Miyom bulantı yapmaz. Dediğiniz şikayetler demir eksikliği, b12 ve d vitamini eksikliğinde oluyor. Dahiliye ye gidip bu dediğim değerlerinize bir bastırmanızı tavsiye
teşekkür ederim cevap yazdığınız için. Geçen seneden beri gidiyorum dâhiliye doktoruna demir eksikliği folik asit açığı çıktı onlarda yerine kondu. kanda ve idrar da bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Ultrason da da kist ve miyom çıktı. Acaba onlar mı yapıyor dedim

teşekkür ederim cevap yazdığınız için. Geçen seneden beri gidiyorum dâhiliye doktoruna demir eksikliği folik asit açığı çıktı onlarda yerine kondu. kanda ve idrar da bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Ultrason da da kist ve miyom çıktı. Acaba onlar mı yapıyor dedim
Bildiğim kadarıyla yapmaz ama…?

X