serbest günlük

Selamlar kızlar nasıl gidiyor
Aylardır yorgunum kuzum, hiç dinlenemedim, hep yatmak istiyorum tabi mümkün değil.
2 aydır ayaklarım ağrıyor, dışarı çıkmak istemiyorum, alışverişi bile azar azar yapıyorum.
Inşallah beslenmeyi düzene koyarsam bu ağrılar ve miskinlik yok olur

Brn akşam nereye gidip gezdbilirim ki ztn peçeli bir insanım akşam vakti yalnız başıma dışarı çıkmam cokda hoş değil ayreten korkarım zaten. Evet benim de evde. Kedim vardı coook eskiden hiç aramzdım kocam eve gelmiş mi gelmemiş mi diye ama maalesef bu eve kedi alamıyorum ev sahibim. Müsade etmiyor zaten bu ilk ve sondu 2 gun küs kalınca ne oldugunu anladı. Birdaha oldugu zaman iki gun küs kalmayacagımı ne gerekiyor ise ileri gideceğimi söyledim herkese hak ettiği kadar değer gösteriyordum önceden tepesine biniyordu değerlerim. Şimdi saldım oluruna varsa akışı yürür yoksa bir yerde tökezler biter
Akşamları bende çok çıkmam canım korkarım, gün içinde arkadaşlarınla vakit geçirsem diye demiştim, tabi ortamını sen daha iyi bilirsin

Akşamları bende çok çıkmam canım korkarım, gün içinde arkadaşlarınla vakit geçirsem diye demiştim, tabi ortamını sen daha iyi bilirsin
Canım eskiden cok arkadaşlarım vardı sonra huyları gerçekten hoşuma gitmemeye başladı birisi sürekli erkeklerle konusuyor gorusuyordu bir ara gelince erkekler den başka bişeyle ilgili konusmuyorduk bende o zamanlar eşimle ciddi bir şekilde görüşüyordum sonra arkadaşlığı kestm. Eski evde otururken de yine arkadaşım vardı bekardı. Gorusup buluşuyorduk evimin 500 metre yakınındaki parkta felan sonra o evlendi bu sefer o değişti ben arıyorum konusuyoruz sonra o beni hiç aramıyor mesaj atmıyor sonra bi mesaj attım hamileymiş yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi derler ya ne olursa olsun söyleyelim birbirimize dedik neyse bir kaç aylık hamileymiş bulantılarım vardı kimseyle knsmuyordm dedi yani bahane etti görüşmemek için bende bıraktım arkadaş ortamını herkesi sevemiyorum eşimin yeni evlanan arkadaşı var onlar bize gelmişti ben konusuyorum kız kısa kısa cevap veriyor konusmak istemiyor gibi bende bidaha gorusmem gitmem dedim yani arkadaş ortamını pek tutturamıyorum maalesef

Selam feyzacim nasilsin görüsmeyeli...kilon ne durumda
Kilom arttı ya
Ev taşıdım, malûm pandemiden tadilat uzadıkça uzadı.
3 ailelik evin 2 dairesinde oturacağım, eksikler bitmedi, hâlâaşağı inip koltukta oturamadık, sandalyede oturuyoruz, tv yok, dünyadan haberimiz yok.
Bugün biri gelip kalan mobilyaları kurmaya devam edecek, yetiştiği kadar.evin dışında iskele kurulu, boya yapılacak 5 gündür kepekler kapalı, karanliktayiz, Bugün de gelen olmadı, bakalım ne zaman gelip bitirecekler

Kilom arttı ya
Ev taşıdım, malûm pandemiden tadilat uzadıkça uzadı.
3 ailelik evin 2 dairesinde oturacağım, eksikler bitmedi, hâlâaşağı inip koltukta oturamadık, sandalyede oturuyoruz, tv yok, dünyadan haberimiz yok.
Bugün biri gelip kalan mobilyaları kurmaya devam edecek, yetiştiği kadar.evin dışında iskele kurulu, boya yapılacak 5 gündür kepekler kapalı, karanliktayiz, Bugün de gelen olmadı, bakalım ne zaman gelip bitirecekler
Canim Uzun zaman dikkat edilmeye çalişildiğinda kilon oturur yerine..ben mezun olali 1,5 sene oluyo..bikac kilo ileri geri derken bir sekilde oturuyor kilom...su an 59 civarindayim...2-3 kilo versem cok daha iyi olacak...

Canım eskiden cok arkadaşlarım vardı sonra huyları gerçekten hoşuma gitmemeye başladı birisi sürekli erkeklerle konusuyor gorusuyordu bir ara gelince erkekler den başka bişeyle ilgili konusmuyorduk bende o zamanlar eşimle ciddi bir şekilde görüşüyordum sonra arkadaşlığı kestm. Eski evde otururken de yine arkadaşım vardı bekardı. Gorusup buluşuyorduk evimin 500 metre yakınındaki parkta felan sonra o evlendi bu sefer o değişti ben arıyorum konusuyoruz sonra o beni hiç aramıyor mesaj atmıyor sonra bi mesaj attım hamileymiş yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi derler ya ne olursa olsun söyleyelim birbirimize dedik neyse bir kaç aylık hamileymiş bulantılarım vardı kimseyle knsmuyordm dedi yani bahane etti görüşmemek için bende bıraktım arkadaş ortamını herkesi sevemiyorum eşimin yeni evlanan arkadaşı var onlar bize gelmişti ben konusuyorum kız kısa kısa cevap veriyor konusmak istemiyor gibi bende bidaha gorusmem gitmem dedim yani arkadaş ortamını pek tutturamıyorum maalesef
Bende öyleyim inan, artık kimseyle eski samimiyeti kurmuyorum, eski mahallemde cami ortamı vardı, ordan 3 kişiyi çok sevdim, yakinlastim, hâlâ severim, biriyle hergün yürüyüş yapardık.
Taşınınca görüşemez olduk, hatta derdim senin oraya arabayla gelirim yürüyüşü beraber yaparız diye, nerdee, ne araba elime geçiyor ne anahtar
Bak kapıda 2 araba var ben evden çıkamıyorum
Kapılar yeni takıldı, düzeni yok
3 anahtar var üçüde erkeklerde, birini büyük oğlum aldı işe gitti, birini küçük oğlum aldı aşağı katta uyuyor, sabah isten geldi, biri eşimde o da uyuyor. Kalktıkları zaman iş maratonu başlar.
Dahada canım istemez.
Neyse sağlık olsun
En iyisi arkadaş, eş, dost, hele hele akraba aranda mesafe olacak.
Benim o dediğin arkadaşlar bana yeter 4. Ye gerek yok.
Ailemde var, eşimin ailesindende güvenip sevdiğim bikaçkişi yeterli, gerisi olmasada olur

Canim Uzun zaman dikkat edilmeye çalişildiğinda kilon oturur yerine..ben mezun olali 1,5 sene oluyo..bikac kilo ileri geri derken bir sekilde oturuyor kilom...su an 59 civarindayim...2-3 kilo versem cok daha iyi olacak...
Süpersin
Ben hiç dikkat edemedim, arada açlık filan yaptım ama devam ettiremedim
Neyse inşallah bu son olur.
Bu arada az önce tartıldım 77 çıktım
Aşırı ödem var
2 sini ödeme çıksam 75 varım heralde

Bende öyleyim inan, artık kimseyle eski samimiyeti kurmuyorum, eski mahallemde cami ortamı vardı, ordan 3 kişiyi çok sevdim, yakinlastim, hâlâ severim, biriyle hergün yürüyüş yapardık.
Taşınınca görüşemez olduk, hatta derdim senin oraya arabayla gelirim yürüyüşü beraber yaparız diye, nerdee, ne araba elime geçiyor ne anahtar
Bak kapıda 2 araba var ben evden çıkamıyorum
Kapılar yeni takıldı, düzeni yok
3 anahtar var üçüde erkeklerde, birini büyük oğlum aldı işe gitti, birini küçük oğlum aldı aşağı katta uyuyor, sabah isten geldi, biri eşimde o da uyuyor. Kalktıkları zaman iş maratonu başlar.
Dahada canım istemez.
Neyse sağlık olsun
En iyisi arkadaş, eş, dost, hele hele akraba aranda mesafe olacak.
Benim o dediğin arkadaşlar bana yeter 4. Ye gerek yok.
Ailemde var, eşimin ailesindende güvenip sevdiğim bikaçkişi yeterli, gerisi olmasada olur
Allah kolaylık versin ❤️😍😍
Benimde maalesef sadece telefonla konustugum arkadaşım var başka da dışarda görüştüğüm kimsem yok ailem yeter bana başka kimi isterim 🥰🥰
Kapının önünde araba olsa ne yazar ki senin vaktin olmadımdan sonra nasıl görülebilecek sin inşallah bir an once düzenini oturttursun. Bizde kışdan sonra taşınacagız oturdugum ev sobalı 4+1 ev ama sobalı olunca kışın tek odaya kalıyoruz bu yaz cıkacaktık para durumumuz el vermedi inşallah havalar ısınmaya başladığı zaman hızlıca bir ev bulmak niyetimiz

Süpersin
Ben hiç dikkat edemedim, arada açlık filan yaptım ama devam ettiremedim
Neyse inşallah bu son olur.
Bu arada az önce tartıldım 77 çıktım
Aşırı ödem var
2 sini ödeme çıksam 75 varım heralde
Sende verirsin kilonu takma canim..biz el ele verdikten sonra üstesinden geliriz ..apa diyetinide boş ver....sanki daha cok kilo aldiriyo..sonradan iştah aciliyo..

Allah kolaylık versin ❤️😍😍
Benimde maalesef sadece telefonla konustugum arkadaşım var başka da dışarda görüştüğüm kimsem yok ailem yeter bana başka kimi isterim 🥰🥰
Kapının önünde araba olsa ne yazar ki senin vaktin olmadımdan sonra nasıl görülebilecek sin inşallah bir an once düzenini oturttursun. Bizde kışdan sonra taşınacagız oturdugum ev sobalı 4+1 ev ama sobalı olunca kışın tek odaya kalıyoruz bu yaz cıkacaktık para durumumuz el vermedi inşallah havalar ısınmaya başladığı zaman hızlıca bir ev bulmak niyetimiz
Allah gönlünüze göre versin canım, sobalı zor olmazmı? Ben ekarken bulaşık yıkarken donardım, meğer ben hep üşüyormuşum 😂😂.
5 odalı ev de mükemmel olur heralde.
Benim bu ev küçük diye iki daire kullanıyorum, büyük olsa ne gerek vardı

Sende verirsin kilonu takma canim..biz el ele verdikten sonra üstesinden geliriz ..apa diyetinide boş ver....sanki daha cok kilo aldiriyo..sonradan iştah aciliyo..
Önemli olan apa yada karatay deyil, kendim farkettimki bu beslenme şekli tam benlik, gayet rahatım ve dincim. O yüzden apa yapıyım istiyorum, grupla iyi gidiyor

Allah gönlünüze göre versin canım, sobalı zor olmazmı? Ben ekarken bulaşık yıkarken donardım, meğer ben hep üşüyormuşum 😂😂.
5 odalı ev de mükemmel olur heralde.
Benim bu ev küçük diye iki daire kullanıyorum, büyük olsa ne gerek vardı
VAlla canım ilk oturdugumuz da sıkıntı yapmadım aslında oturdugumuz evde yalıtım oldugu için kışın okadar da soğuk olmuyor maalesef konya da ev fiyatları aşırı uçtu 2bin TL den aşağı ev yok eşim zaten 3 bin TL'ye çalışıyo o yuzden bu evden cıkamadık napalım bu sene de zorluk çekeriz yazın kesinlikle cıkmayı düşünüyoruz. Evde bulaşık Makinesi oldugu için cok sorun yapmıyorum sadece kış zamanı hala diyet ve spora devam edersem benim için banyo cok sıkıntılı olacak soğuk oldugu için 😞😞

Canım isteyince yiyiyorum ertesi gun sebze yiyerek dengeliyorum 3 haftadır oyle yapıyorum ve gayet de hızlı kilo vermeye başladım 😘🥰🥰

Masallah ..bende haftada 1-2 gun izin veriyorum fazla abartmadan...fazla kasmiyorum bende ..dengeliyorum bir şekilde
Valla ben gecen haftalar da cok abartıp 1 kg almıştım ama geri hemen verdim insan isteyince birşeyler yemeli bazen kendimizi cok kısıtlıyoruz kdın doğum doktorum yumurtalıkalrın tembel kilo ver felan dedi bu yüzden mecbur veriyorum 20,5 kiloyu geride bıraktım cok şükür bi 10 kg daha vermem lazım

Kızlar malum benim ev taşıma süreci vardı
Eve taşındık, 2 gün sonra 3 haftalığına tr ye gittik, geleli 1 ay oldu.
Hâlâ evin tadilatı bitmedi, eksikler var, tam yerleşemedim, yeme düzenimiz yok.
Çok kilo aldım.
Salı günü apa yeni grup başlatıyordu, oraya katılıp tekrar başlayacaktım, grup 1 ekime ertelenmiş.
Allah nasip ederse ben yinede salı başlamayı düşünüyorum, daha sonra grupla devam ederim.
Bu ara regl de olduğum için aşırı Ödemim var, inşallah cuma tartısıyla araniza katılırım
Selam gezegencim seni gormek ne guzel🥰 yarin birlikte baslayalkm mi seviye 1 den. Ben de zaten kotu huylarimi biraktim beslenme acisindan
Birgün 74 çıkıyorum birgün 75, başka birgün 76
Tam kilomu bilmiyorum, cuma günü belli olur
Oo tam ayni kilolardayiz 😊
GÜNAYDINNNNN kizlar 😉
Nörüyonuz..ben sütlu kahve iciyorum..kahvalti icin erken su an...bebim kahvalti 11-12 arasi...burda saat 10 olmasina 10 dakika var
Selam Gulhan 😍 kuşunun fotografini atar misin:) ben kus besleyemiyorum benim beyaz kuş maalesef kacti. Sonra bir kus daha aldim birkac ay baktim canim benim hastalandi elimde can verdi parmağımı tutarak cok uzuldum. Daha da kus almadim kediler var kopekler var kapida. Kedilerin cogu eve giriyot bazilariyla birlikte yatiyoruz ama kuş şu an için almayacagim cunku kediler eve fena alisti her an gumburtuye gidebilir o nedenle onun vebalini almak istemiyorum

Selam gezegencim seni gormek ne guzel🥰 yarin birlikte baslayalkm mi seviye 1 den. Ben de zaten kotu huylarimi biraktim beslenme acisindan

Oo tam ayni kilolardayiz 😊

Selam Gulhan 😍 kuşunun fotografini atar misin:) ben kus besleyemiyorum benim beyaz kuş maalesef kacti. Sonra bir kus daha aldim birkac ay baktim canim benim hastalandi elimde can verdi parmağımı tutarak cok uzuldum. Daha da kus almadim kediler var kopekler var kapida. Kedilerin cogu eve giriyot bazilariyla birlikte yatiyoruz ama kuş şu an için almayacagim cunku kediler eve fena alisti her an gumburtuye gidebilir o nedenle onun vebalini almak istemiyorum
Merhaba canim iyisindir inşallah...kuşun icin üzüldum..eşi olsaydi belki kacmazdi..bizimkiler pencereler açik olsada kaçmiyorlar..birde cok aliştilar galiba...

Eklentiler

• Screenshot_20210920-184932_Gallery.jpg
    Screenshot_20210920-184932_Gallery.jpg
    127,9 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20210920-184556_Gallery.jpg
    Screenshot_20210920-184556_Gallery.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20210920-184437_Gallery.jpg
    Screenshot_20210920-184437_Gallery.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 34
X