Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Kaç gündür kamuoyunu kollu kuvvetleri resmi daireleri nasıl mda meşgul etti ve gereksiz bir yere
aileye hak veriyorum evlat atsa atamazsa satsa satamaz
ama kızın aklı 2,5 yaş seviyesi
bu büyümemiş yazık evlendirip başını yakmışlar Hüseynin de
Evet öyle ama Hüseyin’de çok aklı başında gibi gelmedi. Ervanın o kadar yaptığı şeye rağmen hala seni bekliyorum bilmem ne demesi tuhaf yani

Evet öyle ama Hüseyin’de çok aklı başında gibi gelmedi. Ervanın o kadar yaptığı şeye rağmen hala seni bekliyorum bilmem ne demesi tuhaf yani
o da çok ilginç hasta o diyor ne hastası aklı başka birşeye iyi çalışıyor
rahmi beyde çok fena sabaha karşı necmettine açıklamış diyor üstüne basa basa sabaha karşı
asıl demek istediğini gizleyerek

o da çok ilginç hasta o diyor ne hastası aklı başka birşeye iyi çalışıyor
rahmi beyde çok fena sabaha karşı necmettine açıklamış diyor üstüne basa basa sabaha karşı
asıl demek istediğini gizleyerek
Ben zaten anlamıyorum başkasına gitmiş kabaca söyleyeyim başkasının karısı olmuş birini daha ne yapacaksın. Necmettin o gün dedi 15 tanede kocası olsa alıcam onu diye

Bence Erva midir nedir ismi o cocugu dogurduktan sonra psikolojisi bozulmus olabilir mi ya da ondan once de oyle mi biz bilemiyoruz tabi ama psikolojik sorunu var o kesin goze carpiyor. Gercek kocasi onu cok seviyor ve napacagini kendisi de bilmiyor davranislari o yuzden oyle geldi bana

Bence Erva midir nedir ismi o cocugu dogurduktan sonra psikolojisi bozulmus olabilir mi ya da ondan once de oyle mi biz bilemiyoruz tabi ama psikolojik sorunu var o kesin goze carpiyor. Gercek kocasi onu cok seviyor ve napacagini kendisi de bilmiyor davranislari o yuzden oyle geldi bana
Ama birisi bağlandığında demişti ki onların 1 yıllık ilişkileri var necmettinle, ervanın bebeği 9 aylık henüz.

Ya asiyeye çok gıcık oluyorum. Elini yalıyor sürekli 🤦‍♀️ Allahim böyle Ergün gibi çocuğu evlerde ırak eylesin.

Hepsi ayrı iğrenç çocuğu kesin küçük yaştan beri istismar ediyor inşallah kıza bir şey yapmamıştır 😒 ben de şaşırmıyorum ama buna üzüldüm bir yazık günah
Kadin nasil ona bişey hissedebilir anlayamadım bende cok salak bir kadin, hiç pişman değil.
İnşallah Kıza bişey yapmamıştir derken kadın kendi kizina mi oğlan mi? Kızın gerçeklik algısıyla oynamışlar ilişkilerini küçücük çocuğa demişler iğrenç insanlar.
Birde kendilerini normal görüyorlar adam sapiklar dedi diye iftira atıyor sende kızınla yatıyordun diye

Kadin nasil ona bişey hissedebilir anlayamadım bende cok salak bir kadin, hiç pişman değil.
İnşallah Kıza bişey yapmamıştir derken kadın kendi kizina mi oğlan mi? Kızın gerçeklik algısıyla oynamışlar ilişkilerini küçücük çocuğa demişler iğrenç insanlar.
Birde kendilerini normal görüyorlar adam sapiklar dedi diye iftira atıyor sende kızınla yatıyordun diye
Valla ben anasına güvenemiyorum büyüttüğü çocukla yatan kadın, kızına da üvey oğlanla bir şey yaptırmamıştır inşallah diye içime şüphe düştü

Valla ben anasına güvenemiyorum büyüttüğü çocukla yatan kadın, kızına da üvey oğlanla bir şey yaptırmamıştır inşallah diye içime şüphe düştü
Tövbe estağfurullah Allah korusun. Kizin babasida ayri tuhaf, inşallah o küçük çocuk bu durumdan cok fazla yara almadan kurtulur.

bu konu dünyanın sonunun geldiği konusu
bir halt ... yediniz bari pişman olun onun olmamasını görmek çok daha acı
Bilsem yapmazdım diyor ne bekliyorsa aman iyi yaptın gelin bir de düğün yapalım size falan denmesini bekliyor heralde

X