Multikistik ile ilgili bilgi ve tecrübesi olanlar yardım edebilir mi ?

yumurtaninsarisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
19
11
30
Arkadaşlar selam 🙋‍♀️ 27 yaşındayım hamilelik planlıyoruz hormonlarımda sadece TSH 4.33 yüksek çıkıyor haşhimato tanım var bunun yanı sıra Zeynep Kamilde bir doktor yumurtalar multikistik dedi tam cevap alamadım nedir MULTİKİSTİK ? Gebeliğe engelmi,yumurta kalitesini etkiler mi,neden olur,tedavisi varmı? Bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz 💕

Arkadaşlar selam 🙋‍♀️ 27 yaşındayım hamilelik planlıyoruz hormonlarımda sadece TSH 4.33 yüksek çıkıyor haşhimato tanım var bunun yanı sıra Zeynep Kamilde bir doktor yumurtalar multikistik dedi tam cevap alamadım nedir MULTİKİSTİK ? Gebeliğe engelmi,yumurta kalitesini etkiler mi,neden olur,tedavisi varmı? Bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilirmisinizay

Arkadaşlar selam 🙋‍♀️ 27 yaşındayım hamilelik planlıyoruz hormonlarımda sadece TSH 4.33 yüksek çıkıyor haşhimato tanım var bunun yanı sıra Zeynep Kamilde bir doktor yumurtalar multikistik dedi tam cevap alamadım nedir MULTİKİSTİK ? Gebeliğe engelmi,yumurta kalitesini etkiler mi,neden olur,tedavisi varmı? Bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz 💕
Merhabalar doktor banada multikistik dedi aciklamasi nedir dedigimde hormonlarimin duzenli oldugunu ama yumurtamin yeterli boyutta ve kalitede olusmadigini soyledi malesef gebeligede engel bu durum gebelik olsa bile kimyasal gebelik oluyor ve sonlaniyor

H
Merhabalar doktor banada multikistik dedi aciklamasi nedir dedigimde hormonlarimin duzenli oldugunu ama yumurtamin yeterli boyutta ve kalitede olusmadigini soyledi malesef gebeligede engel bu durum gebelik olsa bile kimyasal gebelik oluyor ve sonlaniyor
hmm teşekkür ederim cevabınız için 🙏🏼
Evet 1 kimyasal gebelik geçirdim daha önce, şimdilerde halâ gebelik elde edemedim bir tedavisi mümkünmüymüş yumurta geliştiriciyle falan onunla ilgili birşey dedimi ?

X