Nars orgasm allık kullanan var mı?

The Balm Hot Mama Orgasm'ın benzeri üstelik daha ucuz. İkisini de kullandım hatta Super Orgasm'ı da kullandım. Çok simli sevmiyorsanız Hot Mama ama eğer simden ışıltıdan hoşlanıyorsanız Super Orgasm veya Orgasm..

süper orgasmdaki simler iri iri hani glitter denen cinsten bence çok abartılı.
ama orgasm güzel kalıcı, ben kendi tenimde ekstra etkili buldum, kendimi çok güzel hissettiriyor. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bundan sonra da başka allık kullanmam sanırım.

süper orgasmdaki simler iri iri hani glitter denen cinsten bence çok abartılı.
ama orgasm güzel kalıcı, ben kendi tenimde ekstra etkili buldum, kendimi çok güzel hissettiriyor. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bundan sonra da başka allık kullanmam sanırım.

ben koyu bugday tenliyim yazin bronz bende orgasm gozukmuyor...maalesef super orgasm aldim ama tespitinde haklisim glitter var icinde.Ama beni rahatsiz etmedi geceleri kullandigim icin.

ben koyu bugday tenliyim yazin bronz bende orgasm gozukmuyor...maalesef super orgasm aldim ama tespitinde haklisim glitter var icinde.Ama beni rahatsiz etmedi geceleri kullandigim icin.
maalesef bende de aynı şey geçerli oldu bronzlaştım ve allığım görünmez oldu. bende bu bronz günler için the balm'ın hot mama'sını aldım. güzel ama nars orgasm'ın eline su dökemez. rengim açılsa da allığıma geri dönsem.

Sephorada denedim harikaydıııııı :) Ama almadım orası ayrı o gün Estee ye harcamıştım tüm paramı :KK70:

Orgasm'dan başka diğer allıklarınıda kullanıyorum ben, alın bence, paranıza değiyor :) Bence 1. sırada NARS Gilda, 2. sırada NARS orgasm var :)

bende "Nars orgasm" çok duymuştum ve onu ararken "The balm Hot Mama" ile karşılaştım ve birdaha da bırakmadım:KK31:

nasıl güzel bir allık öyle , tam benlik tam benlik :KK49:

üstelik uçup gitmiyor da süper kalıcı ve süper doğal :KK23:

fiyatıda 34 tl :KK14:

Hayatımda kullandığım en iyi allık diyebilirim. Fırçanın ucuyla dokundurunca bile müthiş renk veriyor. Çok doğal, sanki az önce yanaklarımı cimcirmişim gibi hafif bir pembelik. Sağlıklı bir ışıltı veriyor cilde. Kalıcı da. Gerçekten efsane ve efsane olmaya da değen bir ürün.

Nars orgasm müptelası olduğum güzel allığım. Bir kutu bitirdim ikincisini aldım. Bence her tene gidecek joker bir allık . Hot mamada denemek için aldım ama orgasm bambaşka yerini dolduramıyor. Muadil gösterenler var ama hiçmi hiç alakaları yok birbirleriyle

Nars orgasm müptelası olduğum güzel allığım. Bir kutu bitirdim ikincisini aldım. Bence her tene gidecek joker bir allık . Hot mamada denemek için aldım ama orgasm bambaşka yerini dolduramıyor. Muadil gösterenler var ama hiçmi hiç alakaları yok birbirleriyle

Bayıldığım ve yıllardır kullandığım allık ama artk inanılmaz uçuk fiyatı yüzünden ara vermek zorunda kaldm. Muadilleri çok fazla var zaten, “ the balm hot mama” mesela en yakını.

Ben kullandım da bilmiyorum neden bu kadar abartılıyor geçmişte belki evet bu kadar çeşit yoktu fakat günümüzde her marka pek çok seçenek sunuyor...Şuan loreal ın peach blush unu kullanıyorum.öneririm,sevgiler🌺

Ben kullanıyorum. Pembe şeftali tonlu simli biraz malesef, erkek arkadaşım bunu sürünce kızardım utandım falan sanıyordu. O kadar para vermeye gerek var mı tartışılır muadil alınabilir

X