Nars orgasm allık kullanan var mı?

esmanr

Vergiss mich..!
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
720
10
Sephorada denedim harikaydıııııı :) Ama almadım orası ayrı o gün Estee ye harcamıştım tüm paramı :KK70:

hazal_88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2010
149
6
Orgasm'dan başka diğer allıklarınıda kullanıyorum ben, alın bence, paranıza değiyor :) Bence 1. sırada NARS Gilda, 2. sırada NARS orgasm var :)

mozzarella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
728
3
bende "Nars orgasm" çok duymuştum ve onu ararken "The balm Hot Mama" ile karşılaştım ve birdaha da bırakmadım:KK31:

nasıl güzel bir allık öyle , tam benlik tam benlik :KK49:

üstelik uçup gitmiyor da süper kalıcı ve süper doğal :KK23:

fiyatıda 34 tl :KK14:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2884 gün geçti.

Leithia

Frühling in Paris
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2010
993
2.104
Hayatımda kullandığım en iyi allık diyebilirim. Fırçanın ucuyla dokundurunca bile müthiş renk veriyor. Çok doğal, sanki az önce yanaklarımı cimcirmişim gibi hafif bir pembelik. Sağlıklı bir ışıltı veriyor cilde. Kalıcı da. Gerçekten efsane ve efsane olmaya da değen bir ürün.

Grey_

Popüler Üye
Pro Üye
26 Ekim 2014
2.393
5.085
Nars orgasm müptelası olduğum güzel allığım. Bir kutu bitirdim ikincisini aldım. Bence her tene gidecek joker bir allık . Hot mamada denemek için aldım ama orgasm bambaşka yerini dolduramıyor. Muadil gösterenler var ama hiçmi hiç alakaları yok birbirleriyle

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1192 gün geçti.

Grey_

Popüler Üye
Pro Üye
26 Ekim 2014
2.393
5.085
Nars orgasm müptelası olduğum güzel allığım. Bir kutu bitirdim ikincisini aldım. Bence her tene gidecek joker bir allık . Hot mamada denemek için aldım ama orgasm bambaşka yerini dolduramıyor. Muadil gösterenler var ama hiçmi hiç alakaları yok birbirleriyle

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1192 gün geçti.

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2010
5.325
4.806
Bayıldığım ve yıllardır kullandığım allık ama artk inanılmaz uçuk fiyatı yüzünden ara vermek zorunda kaldm. Muadilleri çok fazla var zaten, “ the balm hot mama” mesela en yakını.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 308 gün geçti.

Gulcannnnnn

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
83
24
32
Ben kullandım da bilmiyorum neden bu kadar abartılıyor geçmişte belki evet bu kadar çeşit yoktu fakat günümüzde her marka pek çok seçenek sunuyor...Şuan loreal ın peach blush unu kullanıyorum.öneririm,sevgiler🌺