Nasil davranmam gerekir sizce? Akil akildan üstündür sonucta.

Yani ben isyerine gittigimde ikiside cok garip davraniyor. Ilk baslarda cok soguktu kadin. Hep böyle tuhaf birbirlerine bakmamalar falan. Simdide kadin asiri rahat. BU özgüven bu rahatlik nerden geliyor anlamiyorum.
Kadin hic hosuma gitmedi. BIrkeresinde tüm calisanlarla yemege gittik. SÜrekli nisanlimin önünde göbek atmalar falan yani ilgiyi kendisine cekmek istiyor. Ve öyle bir süslenmisti aklim sasmisti. ISte bende birini ariyorum ama bulamiyorum laflari falan. Benim sizlerin yaninda ne isim var vs.

Ben oldugumda sürekli beni ve nisanlimi izliyor. Sonra yanima geliyor iste diyelim "Ahmet" in telefon sarj aleti oradami. vs vs. Yahi senin yok mu sarj aletin??? Sonra sürekli nisanlima hediye almalar vs. Ben nisanlima ajanda almsitim, asistani demiski ayyy cok güzel. NIsanlim gitmis ona almis. BU neyin kafasi algilayamiyorum.

Kendimi asiri cirkin hisseiyorum onun yaninda. Ne yapicagim?
Kimseye mecbur değilsiniz, siz siz olduğunuz için güzelsiniz e anladığım kadarıyla çok iyi niyetlisiniz. Yeni birini bulmasını söyleyin yoksa rest çekin daha kötü şeyler olmadan, belki oldu da haberiniz yok. Nişanlısı iseniz daha güçlü sahiplenebilirsiniz bence.

Yani ben isyerine gittigimde ikiside cok garip davraniyor. Ilk baslarda cok soguktu kadin. Hep böyle tuhaf birbirlerine bakmamalar falan. Simdide kadin asiri rahat. BU özgüven bu rahatlik nerden geliyor anlamiyorum.
Kadin hic hosuma gitmedi. BIrkeresinde tüm calisanlarla yemege gittik. SÜrekli nisanlimin önünde göbek atmalar falan yani ilgiyi kendisine cekmek istiyor. Ve öyle bir süslenmisti aklim sasmisti. ISte bende birini ariyorum ama bulamiyorum laflari falan. Benim sizlerin yaninda ne isim var vs.

Ben oldugumda sürekli beni ve nisanlimi izliyor. Sonra yanima geliyor iste diyelim "Ahmet" in telefon sarj aleti oradami. vs vs. Yahi senin yok mu sarj aletin??? Sonra sürekli nisanlima hediye almalar vs. Ben nisanlima ajanda almsitim, asistani demiski ayyy cok güzel. NIsanlim gitmis ona almis. BU neyin kafasi algilayamiyorum.

Şaka mi bu? Nişanliniz beğendi diye ona da ajanda almış yani yuh

kendi aramizda yüzük taktik. Ona kalsa hemen evlenelim diyor. Ama ben biraz daha bekleme taraftariyim.
Basindan iki evlilik gecmis. Ikincisinde ilk ayda bosanmis.

kendisine ceki düzen vermesi gerektigini izah etmem gerekiyor ama nasil? Annem git onun yaninda kal, isyerine git orada kal bak bakalim durumlar nasil olacak diyor. Bu seferde benim islerim aksayacak, ne yapacagimi sasirdim.

asistan asiri cilveli. yani anlatamam o derece, ben geldigimde sürekli bizi izliyor ve yüzü düsüyor. Bende özellikle yaninda sariliyorum öpüyorum. Ama nisanlim isim var diyip asistanin yanina gidiyor. Bende orada öylece oturuyorum.

var. Büroda genelde bir kac kisi daha oluyor. Ama ben anlamiyorum bu özel konusmayi hangi arada yapiyorlar. Bazen beraber gidiyorlarmis hastalara ve müsterilere. Tam olarak bende bilmiyorum. Asistani ne derse ona göre hareket ediyor. Isyeri icin yeni mobilya alacakti aman asistanim rahat etsin, ileride o burayi yönetecek ona göre o karar versin molbilyalara su bu. Resmen agzim acik kalmisti. Dedim iyimis sen asistaninla ugras o zaman bana danismana ne hacet dedim. Sonradan bana sormaya basladi.

Bir keresinde bir konusma gecti. Ya ben cam kenari istiyorum disari bakip belki bir sevgili bulurum dedi. Baksana sizde nisanlisiniz zaten dedi. Gözlerim saskinliktan fal tasi gibi acilmisti. NIsanlima ne demek istedigini sordum sende herseyi yanlis anliyorsun dedi bana. Müthis iskillendim.

Ilk eveliligimin travmalarindan siyrilmam cok zor oldu. Atlattim ve kendimi yeni bir iliskiye hazir hissettim ve böyle olmasi cok agrima gidiyor. kondurmak istemiyorum acikcasi. Tekrar kendime geldim onun sayesinde.
Ilk esimde beni terk etti baska bir kadin icin, ve tekrar böyle olursa kendime gelemem sanirim.

Kendime ceki düzen versem biraz soguk olsam ise yarar mi acaba?

aciklik getireyim. yanlis anlasilma olmasin.
Nisanlim patron ve asistani diger calisana benim yapabilecegim birsey var mi demis. Nisanlim asistanina gidip sen neden kendini kücük gösteriyorsun bu isyerinin patron asistani binevi sefi sensin. Ben yokken senin sözün geceer demis. Kendini kücük gösterme demis birnevi.
Ben okudukça sinirlendim ve siz bu durumu yaşamaniza ragmen hala bu ilişkiye devam ediyorsunuz. Anlamıyorum başka erkek mi yok dünyada ya hic mi kendinizi sevmiyorsunuz

Olanlar hic normal degil. Hic kiskanc olmayan ben bile rahatsiz olurdum.

Rest cekmek en mantiklisi. Ya akli basina gelir ve sizi kaybetmek istemedigini anlar ya da aranizdaki ilsiki biter ama en azindan hersey netlige kavusur.

Is iste kalmali bazi insanlar is ve özel hayat ayrimi yapamiyor daha doğrusu işi özel hayata tasirken ozel hayati duzgun yasamiyorlar
Bir de asistan yasit da olsa bana ismimle hitap.edemez patronuna da. Cok lakayt bir durum. Bana is iliskisi sınırlarının çoktan aşıldı gibi geldi
Ve sorun kadin degil, nisanlinizin tavrı
Eger siz ortamda yokken sizden olumlu bahsetse kadin da ona gore saygı duyardi ama belli ki sohbet esnasında hakkinizda lakayt konuşmalar geçiyor ki kadin da rahat davranıyor nisanliniz da "onun hakkinda böyle konusamazsin" diyemiyor.

Merhaba iyi aksamlar arkadaslar :)

Benim yaklasik 8 aydir bir birlikteligim var. Aileler hepsi tanisti ve ben onda ya da o bende kaliyor.
Biz tanistiktan kisa bir süre sonra, yeni bir asistani geldi.

Sürekli ondan bahsetmeye basladi ama ben ilk baslarda gayet normal karsiliyordum. Her gün bana gelmek icin can atiyordu biraz uzak mesafelerde yasiyoruz.
Yaklasik iki aydir eskisi kadar sik gelmiyor, ve bana isyerinde cok yogun oldugunu ve bu yüzden cok yorgun düstügünü söyledi.
Bunun bende gelmesinin gerek kalmadigini arada benimde gelecegimi söyledim. Sonucta hayat müsterek.

Bir kere gittigimde toplantida oldugunu söyledi ve telefonu kapatti. Aradan bes dakika gecmeden ben iyerinden iceri girdigimde sadece kendisi ve asistani karsi karsiya gördüm. Asistani beni gördügü anda hemen baska yere gitti. Sevgilimde müthis afallamisti, ama saskin oldugunu belirtti sadece. Konuyu kapattim.

Asistani bana karsi asiri rahat. On yillik ahbapmis gibi konusuyor benimle. Ayni yastayiz asistaniyla. Kadin benden cok cok daha bakimli. Yani bana öyle geliyor en azindan. Bu kisinin iki cocugu var.

Neyse son zamanlarda sürekli her ise o kosturuyor ve herseyi müthis sahiplendigini gördüm. Esim onu sag kolu apmis ve söylemiste ona. Diger calisana gittiginde yapilacak birsey var mi diye, asistanina kendisi olmadigi zamanlarda sefin onun oldugunu söylemis! BU benim iyice iskillenmemi sagladi.
Neymis cok güveniyormus. Sürekli ismi su bu. Gec saatlerde aramalar, haftasonlari sürekli yazismalar beni asiri derecede rahatsiz etmeye basladi. Neymis asistaniymis o yüzden o kadar sik görüsmesi gerekiyormus.

Simdide asistaninin annesi sürekli yemege davet eder oldu. Insan düsünceli olsa Cuma günleri yola gidecek bu adam Nisanlisi görmeye diye düsünmez mi? Kafam basmiyor gercekten. Ve müthis sinirleniyorum bu duruma. Bu kadar sürede tanidigi bir is arkadasina nasil bu kadar cok güveniyor. Ve kendisi ev hanimiymis eskiden. COk daha iyilerini ise alabilecekken, ondan kalma israrini anlayamadim. Cocuklarina üzülüyorum diyip duruyor. Asistanini sürekli kafaya takiyor. Anlamadim gitti.

Ben mi abartiyorum???
Bence abartıyorsun asistanın annesi neden yemeğe çağırıyor ayrıca ya, bence sen önlem almalısın bu konu ile ilgili

kendi aramizda yüzük taktik. Ona kalsa hemen evlenelim diyor. Ama ben biraz daha bekleme taraftariyim.
Basindan iki evlilik gecmis. Ikincisinde ilk ayda bosanmis.

asistan asiri cilveli. yani anlatamam o derece, ben geldigimde sürekli bizi izliyor ve yüzü düsüyor. Bende özellikle yaninda sariliyorum öpüyorum. Ama nisanlim isim var diyip asistanin yanina gidiyor. Bende orada öylece oturuyorum.

Ilk eveliligimin travmalarindan siyrilmam cok zor oldu. Atlattim ve kendimi yeni bir iliskiye hazir hissettim ve böyle olmasi cok agrima gidiyor. kondurmak istemiyorum acikcasi. Tekrar kendime geldim onun sayesinde.
Ilk esimde beni terk etti baska bir kadin icin, ve tekrar böyle olursa kendime gelemem sanirim.
hatayi en bastan guvenerek yapmissiniz aslinda. hem de cok dikkatli oldugunuz halde tekrar ayni profili secmissiniz. nisanlinizin guvenilmez oldugu 2 evliliginden, evliliginin 1 ayda bitmesinden belli. 1 ayda evlilik bitmez, ancak en bastan beri yalansa biter. yoksa kimse cok sevip evlenip 1 ay icinde duygularini tuketemez.

yazdiklariniz bana eşlerinden ayrilip hemsirelerle evlenen onca doktoru hatırlattı. en son kari koca doktor bir arkadasim da esinin asistani ile iliskisi oldugunu ispatlamaya calistigini anlatiyordu, whatsappini falan takip edebilir miyiz diye bana soruyordu. yani maalesef uzun saatler, cok yakin calisan karaktersiz insanlarin arasinda bir kivilcim oluyor. kimisi bunu statu icin yapıyor. ay sayiden ne cok doktor var karisindan ayrilip asistani/hemsiresi ile evlenen.

siz ilimli bir hanim efendi olmayi birakin. ne demek sizi odada birakip onun yanina gitmek, resmen onun gururu incinmesin diye sizi ihmal ediyor.

eger anneye yemege gidilecekse siz de gidin! belki az utanirlar.

Neler olduğunu siz biliyorsunuz, burada konunuzu okuyan bütün kadınlar da anladı. Ha emin olmak istiyorum derseniz, takipte kalın ama bir şey olmasa bile ne bileyim sevgilinizin hâli tavrı da hoş değil. Az ilgi görünce değişen tayfadan olabilir kendisi, en kötü ihtimalle. Aldatma yoksa bile, sevgilinizin karakterini tekrar degerlendirmenizi tavsiye ederim, naçizane.

Bu arada kendinizi ezmeyin hiç, çirkin hissediyorum falan demişsiniz. Ben sizden çok tatlı, pozitif bir enerji aldım. Sebebini bilmiyorum ama kadını kıskanıyorum, kendimi onun yanında çirkin hissediyorum falan bunları dürüstçe söyleyebilmeniz benim çok hoşuma gitti. Ki genelde böyle düşünenler, daha güzel olup farkında olmayanlar oluyor :) Umarım çok mutlu olursunuz, sevgiler...

Eğer konu fake degilse ( hani eski Türk filmlerinde isim sayiklanir ya ) Ben sizin adiniza cok üzüldüm empati kurup.Bir kadin nasil bunlara tahammül edebilir diye? Bir kere, 2 kez evlenip boşanmis,en uzun iliskisi 8 ay sürmüş ,asistani ile bu denli iç içe ve samimi bir adam ile gercek anlamda nişanlı olunmaz,bi sey olunursa ancak sevgili olunur.Böyle dürtüleri ile yaşayan ,ikinci evliligini 1 ayda noktalayabilen ,yaninda calisanina bu denli meydan veren bir adamla siz oooooo daha cok üzülürsünüz.Tam Adil Yildirim lik bir konu bu aslinda.Bakın ,bazı adamlar gercekten böyle.Disari ile baglantilari güclü,hayatina girdigi kadinlardan kolayca vazgeçen ya da anlik duygulari ile karar veren ..Alfa erkek degiller yani.Tabiki karşi tarafi tanimiyorum ,ama anlattiklarinizdan böyle bir erkek figürü canlaniyor insanin aklinda ister istemez.Böyle erkekleri baglasaniz durmaz ,durdugunu farzedelim ,istikrarli olmazlar ,net !

Şu aşamada yerinizde olsam ,hemen geri cekilir ve gidişatı izlerim.Sizin üzerinize düşen o olmali ve o geldiginde bunlari cok acik konusmalisiniz.Muhtemelen aksini iddia edicek ve kurgu kuruyorsun beyninde diycek ama eylemler sözlerden hep daha önemlidir bilirsiniz. Hayirlisi olsun hakkinizda dilerim.

Benim yaklasik 8 aydir bir birlikteligim var. Aileler hepsi tanisti ve ben onda ya da o bende kaliyor.

Sürekli ondan bahsetmeye basladi ama ben ilk baslarda gayet normal karsiliyordum. Her gün bana gelmek icin can atiyordu biraz uzak mesafelerde yasiyoruz.
Yaklasik iki aydir eskisi kadar sik gelmiyor, ve bana isyerinde cok yogun oldugunu ve bu yüzden cok yorgun düstügünü söyledi.
Bunun bende gelmesinin gerek kalmadigini arada benimde gelecegimi söyledim. Sonucta hayat müsterek.

Bir kere gittigimde toplantida oldugunu söyledi ve telefonu kapatti. Aradan bes dakika gecmeden ben iyerinden iceri girdigimde sadece kendisi ve asistani karsi karsiya gördüm. Asistani beni gördügü anda hemen baska yere gitti. Sevgilimde müthis afallamisti, ama saskin oldugunu belirtti sadece. Konuyu kapattim.

Asistani bana karsi asiri rahat. On yillik ahbapmis gibi konusuyor benimle. Ayni yastayiz asistaniyla. Kadin benden cok cok daha bakimli. Yani bana öyle geliyor en azindan. Bu kisinin iki cocugu var.

Neyse son zamanlarda sürekli her ise o kosturuyor ve herseyi müthis sahiplendigini gördüm. Esim onu sag kolu apmis ve söylemiste ona. Diger calisana gittiginde yapilacak birsey var mi diye, asistanina kendisi olmadigi zamanlarda sefin onun oldugunu söylemis! BU benim iyice iskillenmemi sagladi.
Neymis cok güveniyormus. Sürekli ismi su bu. Gec saatlerde aramalar, haftasonlari sürekli yazismalar beni asiri derecede rahatsiz etmeye basladi. Neymis asistaniymis o yüzden o kadar sik görüsmesi gerekiyormus.

Simdide asistaninin annesi sürekli yemege davet eder oldu. Insan düsünceli olsa Cuma günleri yola gidecek bu adam Nisanlisi görmeye diye düsünmez mi? Kafam basmiyor gercekten. Ve müthis sinirleniyorum bu duruma. Bu kadar sürede tanidigi bir is arkadasina nasil bu kadar cok güveniyor. Ve kendisi ev hanimiymis eskiden. COk daha iyilerini ise alabilecekken, ondan kalma israrini anlayamadim. Cocuklarina üzülüyorum diyip duruyor. Asistanini sürekli kafaya takiyor. Anlamadim gitti.

Ben mi abartiyorum???
Bi kadin şüpheleniyorsa, içine sinmeyen şeyler varsa boşa değildir.. hiç tersini görmedim

Rahat bir insan olarak ben bile şüphelendim sizin sevgilinizden. Muhtemelen aldatiliyorsunuz yakında çıkar kokusu siz geri çekin kendinizi .

Konu sahibi kayıplarda muhtemelen yazdıklarımız hoşuna gitmedi
Sadece-Ben Sadece-Ben
Psikolojik olarak zayıf şu an. Bu kadar şeyden sonra emin olamadığı bahane. Bırakıp gitmeye gücü yok. Herşey bu kadar aşikar iken hala soğuk yapsam düzelir mi diyor. 😕

Ben mi abartiyorum???

Abartan sen değil nişanlın

Dalga mı geçiyorsunuz? Uykusunda ismini sayıklamalar, haftasonu buluşmalar, annesinde yemekler, cıvık tavırlar..hala adamı postalamak, en azından resti çekmek için neyi bekliyorsunuz ki?

Cnm benim gözler nişanli olupta yedekte dolu sevgilisi olan gördü
Biride bosanmisti ayni evde yasiyolardi
Kadinda evlenecegini vs biliyordu ayni yataktada yatiyolardi yani
Hatta kadina ben evlensemde seni birakmam demis
Sonra nisanlisiyla evlendiler
Suan ne durumdalar bilmiyorum
Yani boyle ahlaksiz dinsiz imansiz insanlar var
Takipte olun bence

Merhaba arkadaslar, öncelikle bilerek kayiplara karismadim ya da hosuma gitmedigi icin degil. Sonucta yasadigimiz bir hayat var ve sürekli buraya bakmaya firsatim olmuyor. :)

Öncelikle hepinizin yazdigi mesajlar icin tesekkür ederim. Bircogunu dikkate alacagim. Izlemedeyim, biraz kendimi geri cektim. Zamana biraktim. Eger ki böyle birsey kesin varsa herkes kendine yakisa yapar diyip yoluma bakarim. Körkütük asik olsam da mantigim da devrede. Sadece acaba ben mi abartiyorum diye düsündüm. Izlemedeyim.

bence abartılacak bir şey yok. o kim ki benm nişanlıma hediye fln alıyor . haftasonu gece akşamları aramalar . bu kadar samimiyet hoş değil. uyanık olun gözunuzu dört açın. allahtan nişanlıymşsınız bi kaybınız olmaz. Zararın neresinden dönulurse karmış diyip yolunuza bakarsınız. İnanın böyle insanlar için üzülmeye değmez.

X