Nasil kibarca reddedilir biri?

nazlihilton

Zaten kırılmış bir kızım 👰🏻
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
2.237
4.776
Kizlar merhaba hepinizee🙏🏼Eski isyerimden farkli bir bolumde çalışan biri ortak tanidiklarimizda var ama hic yuzyuze gelmedik kendisiyle telefon uzerinden oldu iletişim isle ilgili

Uzun zamandan beri goruselim kahve icelim mi diye belirli araliklarla yaziyor. Bende isim var evde değilim müsait değilim diye gecistiriyorum bir tarafım gorusmek istiyor aslinda ama ortak tanıdıklarımızin(patronumun ortagi sayilir) agzina da laf vermek istemiyorum bak .. yla gorusmus derler diye.
Birde salgin var ondan dolayi da evden cikmamaya calisiyorum. En son uygun bir vakitte görüşürüz diye yuvarlak cevap verdim tarih belirlemek istiyor. Sizce nasil bir cumleyle reddetmeliyim artiik

Birileri bir şey diyecek diye görüşmüyorsanız inadına görüşün yok eğer gerçekten istemiyorsanız oylamayın direk den

Sizin zsmanizi almak istemiyorum görüşmek istemiyorum dersiniz

Baska bir zaman gorusurz dedigim icin simdi bunu da soyleyemiyorum. Acik acik söylicem galiba istemiyorum diye
Aynen direkt söyleyin istemediğinizi. Benim de başımda vardı böyle biri. Başlarda sizin gibi buluşma teklifini bahanelerle geçiştiriyordum. En sonunda artık dayanmadım sinir geldi, engelledim ve kurtuldum. Bu da bi çözüm😜

Aynen direkt söyleyin istemediğinizi. Benim de başımda vardı böyle biri. Başlarda sizin gibi buluşma teklifini bahanelerle geçiştiriyordum. En sonunda artık dayanmadım sinir geldi, engelledim ve kurtuldum. Bu da bi çözüm😜
🤣 kökten çözüm olmus bu haklisiniz olmadi engellicez artik

Eğer içinde azıcık bile bir şüphe kalacaksa bir fırsat verin . İş yerindeki insanlar kendi işlerine baksınlar . Ama istemiyorsan da muhakkak açık ve net olarak söyle .

"Birkaç gündür kahve teklifini kibarca nasıl reddedebilirim diye düşünüyor ve biraz zaman kazanmaya çalışıyordum işin açığı; ancak bunun bir yolunu bulamadım ve artık dümdüz söyleyeyim dedim, buluşmak istemiyorum. Umarım sende yanlış bir izlenim uyandırmamışımdır. Teklifin için yine de teşekkür ederim"

X