Ne yapmam gerekiyor ??? Lütfen okuyun

BuzlarUlkesi

aşkım oğlum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
7.299
346
36
10 senedir burda degilim evlendigimde hemen gelemedim ve benim yasım küçük olduğu için başka bir ülkede daha yasadım bi. Sene 6 senedir buradayım dil okulunu bitirdim su an diş doktoru asistanlık okuyorum ..aynen haklısınız ilerleyen zamanlarda birilerinin bilmesi lazım yoksa olamaz benimde aklıma yatmıyor böylesi zaten tessekür ederim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bak ne güzel meslek yapıyorsun canım güzel çocuklarında yanında yani böyle gizli saklı işlere girme

kocaman kadınsın evet aşk güzel birşey ama sonu varsa

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2483 gün geçti.

millan

la havle vela isla bonita
Pro Üye
23 Kasım 2011
12.342
15.580
Öyle düşündüğüne inanmıyorum inanmak istemiyorum veyada.. Ben bu ilişkiyee başlarkende sağlam olsun gözüyle bakmıştım ama bide artık cok seviyorum bırakamam ki oda beni seviyor bunu biliyorum ama hepiniz sanki o beni kullanıyor gibi yazmıssınız kafam dahada karıştı ya :KK43: herkes aynı seyden bahsediyor

suan sevıyor tabıkı..

hersey bıtınce anlıyacaksın neyın ne olduğunu..

seven ınsan sahıp çıkar..senın suan ılıskının sonunun nereye gıdecegını bılıyor olman lazımdı..

boşuna askerlıgını beklıyeceksın,hersey ıcın zaman kaybı..

ama askı yasamak varken,terketmek nıye..

ozaman hıcbı beklentın olmadan onunla olcaksın..

bıgun kısmetse evlenırsınız..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 674 gün geçti.

Damlasdr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
29
2
suan sevıyor tabıkı..

hersey bıtınce anlıyacaksın neyın ne olduğunu..

seven ınsan sahıp çıkar..senın suan ılıskının sonunun nereye gıdecegını bılıyor olman lazımdı..

boşuna askerlıgını beklıyeceksın,hersey ıcın zaman kaybı..

ama askı yasamak varken,terketmek nıye..

ozaman hıcbı beklentın olmadan onunla olcaksın..

bıgun kısmetse evlenırsınız..

Bugün konustuk artık biraz ben ona anlattım bu derdimi askere gitmeden ailesine söyleyeceğini söyledi beni cok sevdiginii ve ne kadar zor olsada peşimi bırakmayacagınıda söyledi içime su serpti biraz bu en azından ailesinden gizli olma durumunu atlatmış olucazz..