Ne yapmam lazım ??

Başkaları ile kiyaslamak cok doğru degil. Bununla baseden çıksa da siz başarabilecek misiniz? Aşk mi hissettiginiz. Aileniz vb herseyi etraflica düşünün
Düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum ki. Etrafımda, tanıdığım kimse Yok örnek olarak alıp ona göre hareket edeceğim

Evlilikte o sevği yerini pişmanlık saygı duymama çocuğuma bir şey yapar mı korkusuna bırakacak ya da evlenmeden ayrılacaksınız.. üç yılımı verdim beş yılımı verdimle olacak iş mi bu,üç yılını ver pişmanlığın o olsun ömrünü verdiğindeki kadar acıtmaz.. sevgi kısmına ğelince..geçer.. sevğiler biter yeniden seversiniz yani acısa da öldürmez :KK66:

Evlilikte o sevği yerini pişmanlık saygı duymama çocuğuma bir şey yapar mı korkusuna bırakacak ya da evlenmeden ayrılacaksınız.. üç yılımı verdim beş yılımı verdimle olacak iş mi bu,üç yılını ver pişmanlığın o olsun ömrünü verdiğindeki kadar acıtmaz.. sevgi kısmına ğelince..geçer.. sevğiler biter yeniden seversiniz yani acısa da öldürmez :KK66:
En büyük korkum da bu zaten mantığımla hareket etmek zorundayım. Güzel yazmışsınız akıl almak tek derdim zaten sizin tanıdığınız biri mi var yada bu durumu yaşıyor musunuz? Merak ediyorum çok zor durumdayım :KK43:

X