Nebil Bozdoğan'a burnunu yaptıran var mı?

Begum Koca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
5
1
31
Ankara'da Op. Dr. Nebil Bozdoğan'a burnunu yaptıran var mı? Özellikle revizyon rinoplasti yaptıran varsa yazabilir mi?

Yıllarca nefes alma ve burnumun kemerli görüntüsü konusunda yaşadığım sorunları sonunda çözebilmek için doğru doktoru bulduğuma inanıyorum. Burun ameliyatımı gerçekleştiren Nebil Hocanın bilgi birikimi, becerisi ve hastalarına karşı gösterdiği özen gerçekten takdire şayan. Operasyon öncesi süreçte tüm sorularıma sabırla ve açıkça yanıt verdi, bu da ameliyat gününe kadar olan süreçte beni son derece rahatlattı. Ameliyat sonrası iyileşme sürecim beklediğimden çok daha hızlı ve sorunsuz geçti. Şimdi çok daha rahat nefes alabiliyorum ve bu durum geceleri daha iyi uyumamı sağlıyor. Üstelik bana yakısan doğal ve estetik bir burun yaptı.Bu süreçte de yılların birikimi engin bilgileriyle doğru yerlerde müdahaleleri ile ameliyat öncesinde burun şeklime somut şekilde karar verdik.Burnumun yeni şeklinden ve sağlıklı nefesimden cok memnunum.Her kontrolüme mutlu şekilde gidiyorum,güleryüzle karşılanıyorum ve takibim sorunsuz yapılıyor.Bu vesile ile değerli doktorum Op. Dr. M. Nebil Bozdoğan’a teşekkür etmek istiyorum. Herkese, özellikle de benim gibi yıllardır bu tür bir sorunla mücadele edenlere, şiddetle tavsiye ediyorum.

X