Nefes alamamak / gece uykusu

cileklikekvarmi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
280
58
28
Kızlar her dakika buraya yazıyorum ama cidden paniklemeye başladım sağolun sizden de hep cevap alıyorum iyi ki varsınız KK🫶🏻

Dün gece resmen kalbim ağzımda attı bende zaten anksiyete var. Korse beni sıktıkça yada protez baskı yaptıkça kalbim daralıyor sürekli nabzım yükseliyor. Nabzım yükselince de panik oluyorum zaten uykular haram oldu 2 gündür kendimi doğum yapmış anneler gibi hissediyorum. Hani hep yorgun olurlar ya öyleyim , uyku yok. Asla dik duramıyorum sırtım kambur ve ağrıyor. Koltukta yatıyorum dik ve oturur pozisyonda yatmaya çalışıyorum ama acı dolu. Hani acıyan şey meme dikiş ağrısı değil bunlara katlanıyorum ama sırt ağrısı beni bitiriyor.

Bu sabah uyanır uyanmaz hüngür hüngür ağladım bu eziyeti çekmeme değer mi diye... İnşallah değer çünkü çok uzun bir süreç..

Kesinlikle bu ameliyatta dikişler veya protez ağrısı değil sırt ağrısı mahvediyor.
Kesinlikle meme sancısı dikiş ağrısı falan onlar asla bişey değil onlara insan katlanıyor , ama sırt ağrısı ilk 3 gün beni '' neden böyle bişey yaptırdım '' dedirtip ağlattı. Ben o 3 gün neden bilmiyorum ama koltukta otururarak uyumaya çalıştım. Forumda böyle okumuştum aslında dümdüz sırt üstü uyusam da olurmuş gerçi bu sefer gerilimden dikiş yeri acırdı.

4. gün ilk kez uyudum o da 3/4 saat. Sonraki geceler hep uzanıp sırt üstü yattım. Sırf üstü yatınca da sıkıntı su omurganın yükü bele biniyor sabah feci bir bel ağrısı ile uyanıyorum onun içinde suan sırtım yatağa düz yapışık ama kalçamı yan çevirip uyuyorum 🤣🤣 resmen bu ameliyat sonrası uyumak için insan şekilden şekle giriyor. Bir an önce yan yatmaya geçmek istiyorum şöyle Cenin pozisyonunda derin uyku çekmeyi özledim valla. Birde dikişler sanırım kabuk bağladı iyileşiyor heralde bant var üstünde gerçi ama acayip kaşınmaya başladı

X