Nişan Abiyemi Satıyorum Balık model hemde yok pahasına..

seyrekyagmur

Başlangıç: 74 Hedef: 67
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
3.522
6.512
Kızlar Merhaba,

Nişan abiyemi satıyorum ben 300 tl ye almıştım 2013 de. Sadece 4 Saat giydim ev nişanıydı. Kuru temizlemeye verdim sonrasında da temiz yani. Fiyat : 100 TL
( şal satılık değil )

Bedeni : 3 yani large ben 67 kiloda giydim. boyum 1.65 ona göre hesap edin uzunluğunu.

İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Elden teslim yapabilirim yakın olunduğu takdirde.

ve de Düdüklü tencerem var o da satışta.. Karaca Time 7 lt. Hiç kullanılmadı çünkü düdüklü kullanma fobim var. Yalnız çeyizde kutusu evrakları atılmış bundan dolayı fiyatı : 50 TL.

Son düzenleme:
merhabalar cnm düdüklü tencere sıfır mı fiyatını düşük olması düşündürdü beni birde kapak arızası falan var mı?

merhabalar cnm düdüklü tencere sıfır mı fiyatını düşük olması düşündürdü beni birde kapak arızası falan var mı?

Canım kapağı geçiyor ama hiç kullanmadığım için bi arıza varmı bilmiyorum yalan söylemek istemem düşük olması ise; yer kaplıyor ve düdüklü tencere korkum var ee bir de setten çıktığı için fiyatını hatırlamıyorum hak yemek istemedim sırf evden çıksın diye bu fiyata veriyorum.

X