Nişanlım hiv negativ

yagmrmmx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2021
29
2
23
Kızlar merhaba nişanlım hiv negativ işi gereği her 6 ayda cinsel veya başka hastalıklardan test veriyor. Doktor dedi partneribde vardısa bu zamana kadar çoktan geçerdi sana dedi. Bide sizin fikrinizi almak istedim

Icinize sinmediyse test verin. En onemlisi korunun. 6 aylik periyotlarda test verdikten bir sure sonra pozitif olursa ve o süreç içinde iliskiye girerseniz siz de pozitif olacaksiniz. Geleceğinizi, sağlığınızı harcamaya deger mi?

Yanlis anlamayin ogrenmek ocin soruyorum ne is yapiyor ve neden pozitif olsun ki? Anlayamadim

6 ay geçtı o test verdi negatv hersey bende vermem gerekmi?

6 ay geçtı o test verdi negatv hersey bende vermem gerekmi?
Vermenizin size ne gibi bir zarari var? Verin ve korunun bundan sonra. Hiv riski tasiyan bir partneriniz varken korunmadan iliskiye girmeniz büyük saçmalık. Tabii ki tek risk iliski degil ama yine de korunmaniz gerek. Bu arada benim esim de polis, hiv testi alinmiyor. Ahlak subede de bu yok bildigim kadariyla. Partnerinizin hic testi vermesi bana cok tuhaf geldi.

Ben anlamadım baştan sona konuyu. Hiv pozitif olsa açılmasını anlarım da olması gerektiği gibi negatif çıkmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…