Nişanlıya yıldönümü hediye önerisi :(

Ya uzun zamandır (15 senedir falan) gercekten giyen gormedim herkes de evet bence esofman takimi demiş :))))
Ne bileyim seçeneklerden en mantıklısı eşofman geldi bana. Takım kısmını umursamadım açıkçası. Hediye takım alır nişanlısı ayrı ayrı kullanır falan. Sonuçta satılan bişey eşofman takımı.

Herkese merhaba ☺️ nişanlımla birlikteliğimizin 3. Yılı bitecek. Ben isimlerimizin baş harfini mendile işledim biraz manevi bi hediye olsun istedim. Ama bunun yanında bir hediye daha vermek istiyorum. Daha önce kazak, mont, cüzdan,gömlek, şık bi yüzük, ismini yazdırdığım dolma kalem vs aldım, hediye kutuları gibi şeyler yaptım, atkı ördüm. Bütçem 350 400₺ civarı. Bi ara tesbihlere meraklıydı güzel bi tesbih mi alsam. Aklıma traş makinesi geldi ama onda olup olmadığını tam hatırlayamadım(arayıp kayınvalideme var mı diye sorsam mı😂) bir de spora başladığını kendisine eşofman takımı aldığını söyledi. Sordum pazardan almış 🤣 şık bi eşofman takımı mı alsam. Bunların haricinde fikirlere açığım. Şimdiden hepinize teşekkür ederim 😇🧚‍♀️
Madem spora başlamış spordan gidin siz de. Eşofmanı kendisi almış zaten, yinelemeye gerek yok. Spor ayakkabı biraz bütçeyi zorlar ama doğru bi outlet araştırmasıyla olur, sonra şık bi sweatshirt olur. Tespih olmasın da diğer her şey olur.:KK53:

Bence eşofman takımı, sweatshirt, spor ayakkabı olabilir. Bence erkek için alınacak çok fazla hediye var. Kişiye özel hediyeler de olabilir. İşini bilmiyorum ama güzel yeni yıl ajandası, fotoğraflı takvim vs olabilir. İkinizin resmini ressamlara çizdirip çerçeveletip verebilirsin hem evlenince evine asarsın. İlla parayla alınacak şey olması gerekmez dersen güneşli bir günde deniz, göl kenarında pikniğe gidebilirsiniz kendi yaptığın pasta, börek, çörek, şarap eşliğinde başbaşa kutlayabilirsiniz
Farklı şehirlerdeyiz o yüzden yalnızca o geldiğinde akşamları en fazla 2 saatliğine görüşebiliyoruz. Ama pasta yapabilirim güzel fikir teşekkürler ☺️

X