Tüp Bebek Merkezleri Novaart ya da Genart Tüp Bebek Merkezi

Genart’tın kapısının önünden geçmeyin. 3 kere denedim, negatif. Labratuvarları çok kötü bence.
Ankara’da Hulusi Zeyneloğlu ve Murat Sönmezer. Bunlara iyi diyorlar.
İlk görüşmemi murat sönmezerle yaptım hiç konuşmuyo diye gitmedim ona bir de işlem takibinü cebeci hastensinde yapıyor çok uzak diye istemedim. İlk tüp bebek denemesini başkentte hulusi hocada yaptık

Yoktu maalesef sıfırdan başlayacak sürecimiz :KK43:
Hayırlısı olsun, sağlıkla olsun, umutsuzluğa kapılmayın sakın ben 4. Denemede pozitif görmüştüm. Sağlıklı beslenmeye odaklanın, omega 3, q10 vs alın hem de vücut güzelce toparlasın arada. Haberleşelim yine, çok sevgiler ❤️

İlk görüşmemi murat sönmezerle yaptım hiç konuşmuyo diye gitmedim ona bir de işlem takibinü cebeci hastensinde yapıyor çok uzak diye istemedim. İlk tüp bebek denemesini başkentte hulusi hocada yaptık
Evet murat hoca gercekten konusmuyor ilk tup bebek kimyasal oldu . Sizin doktorunuz kim nasil sureciniz acaba

Mehmet erdem o da hiç konuşmuykr emin ol :) sonucum olumsuz oldu. Aradı sade 2 dakka konuştu kapattı:) 16 mayısta yüz yüze görüşcez artık

Bence önemli olan laboratuvar bu konu embriyologların da ortak fikri çünkü verilen örneklerin bozulmadan saklanması yapılan işlemlerde en kaliteli hücrelerinn seçilmesi tecrübe ve ekipman ile mümkün oluyor. doktor ile ilgili mutlak bir fikir oluşuyor ama işin mutfağını bilmediğimiz için laboratuvar kısmını çözmemiz ve ona göre tercih yapmamız pek mümkünn değil. Ben ankarada Nova art da doktorum Ayşe Saltık referansı ile İstanbul’daki tedavime başladım ona laboratuvar sürecini didik didik sorabildim. Kendisi çok tatlı nir doktordur tercihiniz olursa mutlaka gidip bir ön görüşme yapın eğer net değilse fikriniz.
Merhabalar ayşe saltık hocadan memnun musunuz acaba

Mehmet erdem novaart klinik ama o da hiç konuşmuyor :) günaydın nasılsın 1 dakka sürüyor zaten ultrason. 2 tüp bebek denemem de hiç tutmadı. 3. ye başladık bu hafta opu olutum sanıyorum.dondurulmuş deneyeceğiz bu defa o yüzden transferim birkaç ay sonra olacak tabi dondurulacak kalitede embriyolar oluşursa

Merhabalar ayşe saltık hocadan memnun musunuz acaba
Ben Novara tanıştım kendisiyle tedavim olumsuz sonuçlandı ama benim sonraki sürecimde çok yardımcı oldu sonra ben istanvula taşındım Bülent hoca için randevularımı oluşturdu her kafama bişey takıldığında kendisine sorabilecek kadar yakındır bitanedir. İnanın iletişim o kadar önemli ki benim her motivasyonum düştüğünde bırakın jinekolojik desteği psikolojik destek bile verir kendisi

X