Nurtuba Ücret İadesi Yapmaması

Mihrisaah

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2010
1.795
2.362
25.02.2020 de Nurtuba sitesinden Gamze Özkul Işıltılı Abiye Sipariş verdim (kapıda ve kargoyla beraber 280 TL ödeme yaptım) 2 gün sonra elime ulaştı denediğimde ürün bana küçük geldi. Ürünü arayıp geri göndereceğimi başka bir ürünle değişim yapacağımı söyledim. 28.02.2020 de saat 12:00 kargoya teslim ettim. Ani işim çıkması nedeniyle mesleğim gereği başka ile görevlendirme gidiyorum kargoya verdikten bir gün sonra ulaşmaya çalıştım WhatsApp hattından yazdım bana ürünü değiştireceklerini iade yapamayacaklarını yazdılar. İade olmuyorsa satın alırken bunu belirtmeleri gerekmez miydi? Ürün geldikten sonra kaç kere aradım mesaj attım hiç birinde iade kabul etmiyoruz demediler şimdi tüketici olarak beni mağdur ediyorlar. Nurtuba sitesini hem çok sever hem de sürekli sipariş verirdim artık asla ürün almayacağım sizde almayın. Tüketici Hakem Heyetine de kesinlikle başvuracağım.

Aynı şeyden bahsetmiyor musunuz?
İnternetten abiye gibi şeyler almak bana riskli gelir hep iyi cesaret ediyorsunuz
Hayır şöyle ben aradım değişim yapalım dedim onlarda tabi iade de değişimde oluyor dediler ürünü hemen gönderdim değişime sonrasında işimden dolayı görevlendirme başka bir ile 3 haftalığına gitmek zorunda bırakıldım bu yüzden tekrar iletişime geçtim böyle bir sıkıntım var iade yapabilir misiniz görev dönüşü sipariş vereyim diye iade mümkün değil anca değişim yapabiliriz diyorlar. Sorun gideceğim yerde nerede kalacağım bilmiyorum eski adrese gönderilse alacak kimse yok beni böyle bir durumda bıraktılar. Artık paradan geçtim millet bu siteden uzak dursun diye söylüyorum.

Son düzenleme:
X