Odamda pencere yok, aydınlatmak istiyorum.

Mysterywoman

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
55
10
Kızlar , ben üniversite okuyorum. Seneye kalmak için uygun bir fiyata 1+1 bir kız apartı kiraladım. Eşyalar vs her şey çok güzel lakin evde pencere yok . Zaten çok küçük bir salonu var. orada küçücük bir penceresi var. odasında da penceresi yok. Doğal olarak ışık girmiyor. odayı aydınlatmak istiyorum, yardımınızla. yalnız ev benim olmadığı için herhangi bir delme işlemini yapamıyorum. yapıştırıcı gibi iz bırakacak şeyler olmaması lazım. Nasıl yapacağım, bana yardımcı olur musunuz ?

oncelikle sevdiğin bir resmin buyuk baskılı halıne ıhtıyacın olacak özalit ten çıktı alabılırsın mesela orneğin bir deniz manzarası ya da bir bodrum evı manzarası pencerelı falan onun altına şu buzdolabı kopuklerı varya onu yapıştır onemlı olan hacım kazandırmak kenarlarına metre ıle ledler satılıo gun ışığı rengi var onu guzelce çevır ve bır led duğmesi yap ınternetten araştırabılırsın hem boydan bır duvarında sevdıgın resım olur hemde ışık olur... öğrencısın masrafıda az olur...

ama dıkkatlı ol ledler ısınınca yangın ıhtımalıne karşı alüminyum folyo lazım olur kopuklerı kaplamaya...

Hazir ledli tablolarda var onardanda alip asabilirsinbirde cikardiginda iz birakmayan bantlar cikti onlardan alirsan isini gorebilir

X