😱 👈 olacağınıza eminim

Bağlı olduğunuz sular idaresinin internet sitesinden abonelik bilgilerinizle üye olup , geçmiş faturalarınızı görebilirsiniz.

İstanbul için söylüyorum , son gelen su faturası KSUB nedeniyle önceki faturanın 2 katına yakın geldi.

Sizin bulunduğunuz ilde de aynı durum söz konusu olabilir , kontrol edin.
Konu dışı ama banada her oturduğum binada en yüksek geliyor neden anlamıyorum.en son gelen 200 kusurdu 2 yetişkin 2 çocuk biri küçük üç kişiyiz su
kullanan.ben nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum kullaniyormuyumda geliyor yoksa sayacta sıkıntı varmı.70 kusur falan gelse şampanya patlatirim🙈

Konu dışı ama banada her oturduğum binada en yüksek geliyor neden anlamıyorum.en son gelen 200 kusurdu 2 yetişkin 2 çocuk biri küçük üç kişiyiz su
kullanan.ben nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum kullaniyormuyumda geliyor yoksa sayacta sıkıntı varmı.70 kusur falan gelse şampanya patlatirim🙈

Takip eden faturalarınıza ve kaç metreküp su kullandığınıza bakın.Son 3 aydır faturalarda birim fiyat artışı da yapıldı. Kullanılan su metreküpü belli bir miktarı geçince uygulanan su birim fiyatı da artıyor , bunun da etkisi olabilir.

Genel su kullanımınız artmadığı halde , faturadaki kullanılan su metreküpünüz de anormal bir artış varsa , sular idaresine başvurup sayaç kontrolü talep edebilirsiniz.

Bizde elektrikten süphelenmiştik ama bişey çıkmadı
Buda bişeymiki 😁
Milleti böyle belediyelerde soyuyor
Bizde elektronik sayaç vardı
yüklediğin miktar kadar harcıyorsun suyu
Sayaçları bozuk yapmışlar yada belli bir süre sonra bozulandan
Deli gibi su parası yüklemeye başlayınca normal saat taktırdık
Kaç sene oldu hala o zamanki parayı vermedim suya
Paralar geri geldimi peki kesinlikle hayır
Yeni sayaç parasıda bizden gitmişti

%100 nasıl yaptınız
uzun zamandır oturduğumuz için yeni kiralara göre değeri düştü.evsahibiyle hiç sorun yaşamadık.yüzde yüz istedi biz de kabul ettik.şu an emsalleriyle aynı fiyatta yeni tutulacak evlerle yani.milyonluk evde öldüm fiyatına oturmam vicdanım elvermez.

X