Ölüm....

Buraya ayni konuyu o kadar yazdim ki artik ben bile biktim yazmaktan. Evliligimizin ilk gununden beri huzurumuz yok sanki o mutlu gunler o guzel gunler biz evimize adim atinca kapinin esiginde kaldi ve bize 3 yildir hic ugramadi. Cocugumuz oldu bir duzeldik bi kavga ettik ama ben koca bi yalanla oldugumu gordum.
Bu kisi beni sevmedigini umursamadigini sadece cocugun hatrina bu evde oldugumu soyledi defalarca soyledi diyeceksiniz ki ne duruyorsun cik git o evden bende cok istiyorum ama yapamiyorum neden bilmiyorum ama yapamiorm bana tek cozum tek cozum ölüm olarak geliyor..
Ben bu kisiyi anlamiorm gelio ilgilenio opup sarilio cinsellik oluo gonlumu aliyo kendince bi iyi gidiyoruz sonra bir olayda her seyi yeniden bozuyor git defollar havada ucusuyor. Ben neye inanicam sasirdim madem sevmiosn o zaman ne diye beni seviyor gibi davraniyorsun.
Bugun dogum gunu aramiz sozde iyi ya hediye almayi dogum gunu yapmayi planladim sonra dedm annesiyle yapalim dun aksam oraya gittik kutladik sozde. Her firsatta bana kizdi sesini yukseltti bagirdi herkesin icinde aglayacak gibi oldum ben o mutlu olsun isterken yine uzulen ben oldum hic konusmadim bu sabaha kadar ki dogum gunun kutlu olsun da demedim icimden gelmedi heves mi birakti sanki. Evi kac haftadir supuremedim cocuk supurgeden korkuyor her yer karinca olmus diye dedim kapiyi ortup supururum.cocuga caktirmadan ama nerde gordu hemen agladi bu sefer bu kisi yine bana sardi yine kizdi bagirdi bende annemiymisim sut bile emdirmemisim (benim sutum hic gelmedi ne yaptiysak gelmedi) bunu yuzume vurdu ki en hassas yerim kim istemez ki emdirmeyi. Yok cocuk dusunce hemen kosmuyor musum kosmuyorum kendi kalkmaya alissin 1.5 yasinda onunde ona zarar verecek bir sey yoksa mudahale etmiorm ona gore kotu anneyim. Ben anne olmadgm icin o da baba olamamis ne alakaysa. Onceligim cocuk olana kadar beni umursamicakms falan filan ulan zaten onceligim cocuk olmasa onun icin sabretmesem burada ne isim var..
Ve cocuk olmadan once kavgalarda kadinligima laf ederdi 6 ay vajinismus yasadim onu kalkardi basima baskasi olsa ilk geceden baba evine yollarmista 6 ay kimse sabretmez aldatirmista hos senn aldatmadgn ne malum diorm icimden tabi.
Ben mukemmel anne de olsam o bi kusur bulur cunku sevmeyen boyledir nasil seven her seye bi bahane buluyor devam ediyorsa sevmeyene de hersey batar.
Bu oyle tipki bosansak bile bana huzur vermez o zaman simdikinden daha cok kavga ederiz ben kendimce evde bi esya olmayi tercih etmek istiyorum ya da ondan temelli kurtulmak bu dusunce de hep geliyor aklima ama o masum iste onun bakisi vazgeciriyor
neden bu kadar gerginsiniz. bu kadar karamsar . ne yazık ki ilk başta kendiniz huzurlu olmalısınız ki çocugunuz da eşinizde huzurlu olsun.bir rahat olun ve bir destek alın lütfen.

X