Gebeliğe Hazırlık On iki aydır doğal yolla gebelik oluşmadı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
16. Gun hemen koyulmastimi .. saatler geçtikçe koyu test bile siliniyor o an değerlendirilmesi lazim.. bakınca soluk görünüyor.
Evet dedigim gibi en koyu hali 16.gun oldu testler bekledikce koyulugunu kaybediyor resimdeki gibi

Eklentiler

• IMG20211003155142.jpg
    IMG20211003155142.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 27
merhaba eşiniz eğer sadece bir gün izin alabiliyor ise 3-4 gün ilişki perhizi ile gitsin doktora tavsiyem.
yoksa tekrar izin almak durumunda kalınıyor. sperm testi için doktor perhiz istiyor.
Oyle miymiş bilgilendirdiginiz icin teşekkür ederim🥰 hazirlikli gidelim o zaman

Benim ovulasyon testini kullandığım ay pik yaptığında damlattıktan sonra T çizgisi hemen belirmişti ve o an kesinlikle C'den koyuydu. Birkaç saat sonra baktığımda hafif silik olmuştu ama ben ilk an koyu gördüğüm için o günün yumurtlama günü olduğundan emindim. Sizin de 16 büyük ihtimalle yumurtlama günüydü gibi gözüküyor. 16. günden itibaren 14 gün sonra adet olursanız bu durum daha da netleşir.

Ben de 13 aylık evliyim benim de olmuyor hormon testi yaptım tsh ve prolaktin yüksek çıktı endokrin e yönlendirdi henüz gitmedim aşırı yüksek değildi gitmek istemiyorum testere dişli aslan pençesine başladım hormon dengeliyormuş 1 ay kullanıcam hayırlısı bakalım

Ben de 13 aylık evliyim benim de olmuyor hormon testi yaptım tsh ve prolaktin yüksek çıktı endokrin e yönlendirdi henüz gitmedim aşırı yüksek değildi gitmek istemiyorum testere dişli aslan pençesine başladım hormon dengeliyormuş 1 ay kullanıcam hayırlısı bakalım
Hayırlısı olsun inşallah guzel haberler alırız 🤲

Merhaba arkadaşlar. Ben 1 yıllık evliyim, bu süre zarfında hiç korunmadik ama bir türlü şu spermle yumurtayı bir araya getiremedik, olusturamadik. Önceden "bu sefer olcak" derken "zaten tutmuyor" demeye başladık artık. İlk önceleri cok fazla takardim bu durumu. Gecelere kadar araştırma yapardim, insanlara danisirdim, kk' da dolanır dururdum. Artik onlari yapmayi bile biraktim. Umutsuzluk değil aslında zamani vardir deyip beklemek oldu bizimkisi. 8.ayda kadın doguma gittim kan aldılar. Ths, lh gibi değerlere bakıldı, hersey normal görünüyor dendi. Folik asit, aspirin ve triod icin düşük bir ilac verildi 2 ay daha dene oyle gel dediler. İlaclari bir ay kullandım cok affedersiniz ilaclar bende kuruluk yapti iliskiye dahi girmekte zorlanınca biraktim. Sonra bayramdi, memlekete gitmeydi esiminde 1 ay askere gidince bir yili doldurmus olduk. Doktora Randevu bulmakta oldukca zorlaştı. Eger bulabilirsem bu ay gitmeyi dusunuyorum artık tedavi neyse yapilmali.

Bu ay ovulasyon testine basladim ama ilk demem oldugu icin pek bir bilgim yok.

Arkadaslar benim gibi durumda olanlar varsa lutfen yardimci olur musunuz? Artık anne olmak istiyorum. Eşim her ne kadar bunu bana yansitmasa da artik etraftan görünce o da üzülüyor. Adetlerim hep duzenliydi bu arada.
instagramda minnak kurabiyeler var orayı takip edin orda pozisyonlar var gebeliği kolaylaştıran bi bakın isterseniz ve bitkisel tamamen doğal olan c life alıp kullanın bi isterseniz

Bat 7 gün kaldi böyle gidiyor test yorumlayabilir misiniz kizlar anlamadim siliklesmedi

Eklentiler

• IMG20211010160903.jpg
    IMG20211010160903.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 24
X