Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar önlenemeyen saç dökülmesi ve çörek otu yağı faydası...

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

greenliis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
227
89
slm kızlar :) uzun yıllardır saç dökülmesi problemi yaşıyorum ve ne yaparsam yapıyımm dökülmesini önleyemedim :oops: ne sampuanlar denedim ne yağlar sürdüm ama nafile aksine daha çok döktü :KK57: gecen sene evlendim ve sonrasında saçlarım iyice dökülmeye başladı. resmen araları açıldı ve kelleşmeye başladım :KK43: sabahları kalkıyorum hani saçlarım bi güzel gözüksün istiyorum yatağın hemen karşısında ayna var aynaya bi bakıyorum saçımdan çok nerdeyse derim gözükcek, eşimden utanıyorum :KK43: iyice takıntı oldu bende evin içinde saç topluyorum sürekli psikolojim bozuldu desem abartmış olmam inanın... saçların bide böyle dolaşması yok mu banyodan sonra taramak ölüm resmen diplerinden başlıyor dolaşmaya :rolleyes:
dökülmesini önleyemiyorum en azından dolaşması için bi çözüm yolu buluyum diye gezinirken burada forumda birisi çörek otu yağının dökülmeye iyi geldiğini yazmış iki seferdir uyguluyorum ve sanki işe yarayacak gibi..
benim gibi sıkıntısı olanlar için bu sevincimle hemen bi paylaşıyım istedim :KK49::KK49:
aranızda deneyen ve faydasını gören var mı ?? yoksa ben boşuna mı ümitleniyorum :/

Selam bende bazi sitelerde gormustum çörek otu yaginin iyi geldiğini.
Bende senin gibi saç dökülme problemi yasiyorum diyet yaptigimdan dolayi..
Ben bi ara isirgan otu kullanmistim saç dökülmem tamame durmuştu ve hatta ilk surdugum andan beri farki gormustum :)
saçlari çok gürleştiriyor ve hemen uzuyor. Kullanmani tavsiye ederim :KK66:

Selam bende bazi sitelerde gormustum çörek otu yaginin iyi geldiğini.
Bende senin gibi saç dökülme problemi yasiyorum diyet yaptigimdan dolayi..
Ben bi ara isirgan otu kullanmistim saç dökülmem tamame durmuştu ve hatta ilk surdugum andan beri farki gormustum :)
saçlari çok gürleştiriyor ve hemen uzuyor. Kullanmani tavsiye ederim :KK66:

merhaba.ısırgan otunu nasıl kullandınız acaba?

sampuana dogum kontrol hapını deneyebilirsiniz gercekten sac dökülmem tamamen durdu benim

merhaba.ısırgan otunu nasıl kullandınız acaba?

isirgan otunu kuru olarak alacaksin, aktarlarda satiliyor.
Oncelikle 2 su bardagi suyun içine ( az gelirse 2 buçuk) ve üzerine yaklasik 3 çorba kasigi kuru isirgan otu ekliyosun.
Kür kaynayadiktan sonra ocagin altini kapatarak suyun ilimasini bekleyin.
Sonra suyu süzün.
Banyo yaptıktan sonra, durulanma suyu olarak kullanin, saçlarinizi durulamaniza gerek yok, birakin oyle kalsin. Dikkat edin yüzünüze gelmesin :)
Saçlari inanilmaz sekilde gürleştiriyor ve hemen uzatıyor.
Insallah iyi gelir saç dökülmesi çok kotu bisey Bir sorun olursa sorabilirsin
Iyi gelirse bilgilerinizi paylasin :KK36:

X