Ordulu ve Nevşehirli arkadaşlar :)))

Hyt52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
317
266
Merhaba ben Ordulu bir Nevşehir geliniyim. Çok severim iki tarafımı da:) Ama bir mazeretim var biz karadenizliler çok sıcak kanlı insanlarız Nevşehir de öyle ama kendi insanımın sıcaklığını bir türlü bulamıyorum köyünden midir nedir dedikodu bol, açık arama ve menfaati bol. Köyde yaşamıyoruz senenin bir ayı falan gideriz çok seviyorum Nevşehir’i ama insanları beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor Senede 1 ay gideriz 11 ay İstanbul’da konuşuluruz herşey o kadar çabuk duyulur ki ışık hızıyla :) var mı benim gibi olan veya önerisi olan? Nevşehir’e lafım yok canı sıkılıp burdan yürümek isteyenlere şimdiden söylüyorum fena bozarım ☺️😘 teşekkürler❤️

İç Anadolu insanından çok hoşlanmıyorum. Kaba ve dar görüşlüler benim gözümde. Kendim Yozgat lı ve Nevşehir’e gelin gittim(Tr de yaşamıyorum ama). Kapadokya Avanos filan çok güzel yerler gezmeyi severim ama hepsi bu.

Merhaba ben Ordulu bir Nevşehir geliniyim. Çok severim iki tarafımı da:) Ama bir mazeretim var biz karadenizliler çok sıcak kanlı insanlarız Nevşehir de öyle ama kendi insanımın sıcaklığını bir türlü bulamıyorum köyünden midir nedir dedikodu bol, açık arama ve menfaati bol. Köyde yaşamıyoruz senenin bir ayı falan gideriz çok seviyorum Nevşehir’i ama insanları beni hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor Senede 1 ay gideriz 11 ay İstanbul’da konuşuluruz herşey o kadar çabuk duyulur ki ışık hızıyla :) var mı benim gibi olan veya önerisi olan? Nevşehir’e lafım yok canı sıkılıp burdan yürümek isteyenlere şimdiden söylüyorum fena bozarım ☺️😘 teşekkürler❤️
Bende Rizeliyim. Nevşehire gelin gittim ama orda yaşamıyorum. Yılda 3-4 defa gidip görüyoruz. Ama ben genelleme yapamıycam. Çünkü eşimin anne tarafı çok naif sıcakkanlı yardımsever insanlar. Ama aksine baba tarafı (kp de dahil) çok hödük patavatsız kaba insanlar. Başka nasıl anlatılır bilemedim. Her türlüsü var yani. Karadeniz insanı da çok kaba bence özellikle erkekleri. O yüzden büyük konuştum hep Karadenizli adam istemiyorum dedim. Çok şükür Rabbim sınamadı. Ama her yerin iyisi kötüsü var. Bu arada babamda Tekirdağlı orası da aynı. Çok sıcak iyi insanlarda var kaba insanlarda. Hep aynı. Şans yani biraz nasıl bi aileye gelin gittiğin

X