organik diş macunu?

Siberian wellness öneririm.

Eklentiler

• IMG_20201231_104553_182.jpg
    IMG_20201231_104553_182.jpg
    154,2 KB · Görüntüleme: 75
Jasön ürünlerine bakabilirsin, ben çok memnun kaldım hala da kullanıyorum, özellikle dişleriniz benim gibi hassassa, iki fırçalamayla sızlamanız yok oluyor ve organik.

arkadaşlar organik diş macunu öneriniz var mı?
Eyüp Sabri Tuncer'in karanfilli ve misvaklı olarak ayrı iki ürünü var, özellikle bu vegan ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan markaları destekleme kapsamında bulmuştum bu ürünleri ve birkaç aydır deniyorum. ferahlatıyor, temizlediğini de hissediyorsunuz ama diğer diş macunlarını kullanmaya alışmış biri olarak o mentollü yanma hissini alamadoğım için ben yine dışarı çıkarken daha fresh hissedebilmek adına bilindik diş macunlarını kullanıyorum maalesef :KK43: Belki zamanla alışabilirim ve komple bunlara geçiş yapabilirim ama.

Mrb evet atoym dış macunu öneriyorum , eskiden benimde ağzımda sürekli aft çıkardı ve sürekli bir yerden bir yere tasinirdi Konuşmakta rahatsiz olurdum atoym dış macunu kullandıktan sonra tüm sorunlardan kurtuldum .gerçekten harika bir ürün fiyattta kalitesine göre ucuz, propolis içerikli doğal bir ürün çocuklara rahatlıkla verebilirsiniz

daha önce oral b almıştım diş eti için olanını 2 kere kullanabildim sadece diş etimi inceltti agzımda aft denen yaralar çıktı inanılmaz canım yandı 1 hafta o acıyı çektim şikayet sitelerini okudugumda millet hastanelik olmus yüzleri şişmiş vs ben yine iyi atlatmışım
2 yıldır sırf bu yüzden diş macunumu değiştirmeye korkuyordum eyüp sabri tuncerin misvaklı olanını da korka korka aldım sonuç mükemmel kokusu tadı temizleyişi on numara tavsiye ederim

daha önce oral b almıştım diş eti için olanını 2 kere kullanabildim sadece diş etimi inceltti agzımda aft denen yaralar çıktı inanılmaz canım yandı 1 hafta o acıyı çektim şikayet sitelerini okudugumda millet hastanelik olmus yüzleri şişmiş vs ben yine iyi atlatmışım
2 yıldır sırf bu yüzden diş macunumu değiştirmeye korkuyordum eyüp sabri tuncerin misvaklı olanını da korka korka aldım sonuç mükemmel kokusu tadı temizleyişi on numara tavsiye ederim
kesinlikle katılıyorum 5 6 ay oldu degistirdim. Boşuna florür almışız yıllarca.

Ben rocs un peridont macununu kullanıyorum mükemmel.
Splat markasini da tavsiye ederim.
Diş uzmanı sayılırım 😹

X