Oriflame ile yeniden dogdum!

miroskaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2014
625
4
Merhabalar arkadaslar uzun yillar annem teyzem falan avonla az bogusmadik avukatlar davalar bilmemneler o gun yemin etmistim bir daha asla network isine girmeyecegim diye de oriflame ile tanisinca yeminimi bozdum :) burdan sadece soyle ozet geciyim, 7 ay gibi kisa bi sure once ilk danisman olarak basladigimda kendime % 30 indirimli olarak alisveris yapmak icin baslamistim ne yalan soyliyim. 40liralik muthis hafif ve kalici parfumleri danisman olarak 30liraya falan almak 10 liralik rimellere rujlara 7 8 tl vermek nisanlima harika dizaynli begencegi turden kokular satin almak vs guzel gidiyordum. Sonra baktim aile dostlari akrabalar arkadaslarim komsular falan alisveris yapmaya basladilar benden guzel kârlar ettim boylelikle.katalog fiyatiyla 400 liralik siparis girip oriflame e 210 220tl odemek geri kalanin cebime girmesi gibi surekli boyle guzel kârlar, bi ogrenci icin guzel paralar kazandim 7 ayda. sonra danismanim bana dedi ki uye bul kendine uye yap boylelikle seviye atla maas baglansin sana da dedi kendisi aylik 4000tl aliyordu arada sirada aldigi 3000$lik odul ve esiyle gittigi yurtdisi seyahatleri de cabasi.. ben ilk 3 5 uye yaptim sikildim bjraktim sonra bigun danismanim bi aradi tatlim su su seviyeye yukseldin aylik 700tl maas baglaniyor sana diye.2 aydir maas cekiyorum duzenli olarak ve yaptigim birsey yok. Avonla oriflame i karsilastirmak imkansiz yani avonda ister 100 liralik istersen 1100 liralik siparis gir ne bir hediye ne bir bisey sacma sapan 3 lira 5 lira kar edicez diye yirtinirdik ne gerek var? oriflamede 100 150liralik siparis girin obur siparisinizde 120liralik parfumler vucut kremleri roll onlar hediye geliyor ister kullanin ister satin. ve oriflamede avon gibi oyle her ay bilmemkac liralik siparis verme zorunlulugunuz da yok. oriflame %100 müsteri memnuniyeti sunuyor. mesela beğenmediğiniz bi ürünü %30undan fazla kullanmamış olmak şartıyla geri alabiliyor. hayvanlar üzerinde deney yapmıyor ve birçok sağlık sertifikası bulunmakta. bu sertifikalar öyle ha denilince verilmiyor. En basit ornek olarak avon kullananlar açıkça söylesinler lütfen, sürdükleri göz kalemleri gözlerini yakmıyor mu? en basidinden bu konuda bile herkes aynı sorunu yaşamıştır eminim...

Siz de ek gelir yapmak istemez misiniz evinizde yani ev hanimi olarak, öğrenci olarak. Hicbisey yapmazsaniz kendinize cevrenize tum urunleri % 30 indirjmli alirsiniz yani.

Siz de tum bunlar icin beni arayabilirsiniz .... Caldirin ben size donerim hatta hemen. daha da detaylandiririm merak ettiklerinizi cevaplarim 1 2 gune de elinize katalog gonderirim baslarsiniz hemen. Hicbirsey icin gec kalmis sayilmazsiniz beni dinleyin.

Opuyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaslar uzun yillar annem teyzem falan avonla az bogusmadik avukatlar davalar bilmemneler o gun yemin etmistim bir daha asla network isine girmeyecegim diye de oriflame ile tanisinca yeminimi bozdum :) burdan sadece soyle ozet geciyim, 7 ay gibi kisa bi sure once ilk danisman olarak basladigimda kendime % 30 indirimli olarak alisveris yapmak icin baslamistim ne yalan soyliyim. 40liralik muthis hafif ve kalici parfumleri danisman olarak 30liraya falan almak 10 liralik rimellere rujlara 7 8 tl vermek nisanlima harika dizaynli begencegi turden kokular satin almak vs guzel gidiyordum. Sonra baktim aile dostlari akrabalar arkadaslarim komsular falan alisveris yapmaya basladilar benden guzel kârlar ettim boylelikle.katalog fiyatiyla 400 liralik siparis girip oriflame e 210 220tl odemek geri kalanin cebime girmesi gibi surekli boyle guzel kârlar, bi ogrenci icin guzel paralar kazandim 7 ayda. sonra danismanim bana dedi ki uye bul kendine uye yap boylelikle seviye atla maas baglansin sana da dedi kendisi aylik 4000tl aliyordu arada sirada aldigi 3000$lik odul ve esiyle gittigi yurtdisi seyahatleri de cabasi.. ben ilk 3 5 uye yaptim sikildim bjraktim sonra bigun danismanim bi aradi tatlim su su seviyeye yukseldin aylik 700tl maas baglaniyor sana diye.2 aydir maas cekiyorum duzenli olarak ve yaptigim birsey yok. Avonla oriflame i karsilastirmak imkansiz yani avonda ister 100 liralik istersen 1100 liralik siparis gir ne bir hediye ne bir bisey sacma sapan 3 lira 5 lira kar edicez diye yirtinirdik ne gerek var? oriflamede 100 150liralik siparis girin obur siparisinizde 120liralik parfumler vucut kremleri roll onlar hediye geliyor ister kullanin ister satin. ve oriflamede avon gibi oyle her ay bilmemkac liralik siparis verme zorunlulugunuz da yok. oriflame %100 müsteri memnuniyeti sunuyor. mesela beğenmediğiniz bi ürünü %30undan fazla kullanmamış olmak şartıyla geri alabiliyor. hayvanlar üzerinde deney yapmıyor ve birçok sağlık sertifikası bulunmakta. bu sertifikalar öyle ha denilince verilmiyor. En basit ornek olarak avon kullananlar açıkça söylesinler lütfen, sürdükleri göz kalemleri gözlerini yakmıyor mu? en basidinden bu konuda bile herkes aynı sorunu yaşamıştır eminim...

Siz de ek gelir yapmak istemez misiniz evinizde yani ev hanimi olarak, öğrenci olarak. Hicbisey yapmazsaniz kendinize cevrenize tum urunleri % 30 indirjmli alirsiniz yani.

Siz de tum bunlar icin beni arayabilirsiniz .... Caldirin ben size donerim hatta hemen. daha da detaylandiririm merak ettiklerinizi cevaplarim 1 2 gune de elinize katalog gonderirim baslarsiniz hemen. Hicbirsey icin gec kalmis sayilmazsiniz beni dinleyin.

Opuyorum :)

maaşı ne şartlarda alıyoruz sadece birilerini üye yapınca mı? ve kaç üye yapınca ne kadar maaş alıyoruz o kısmını daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim yani kısaca maaş almanın madde madde şartlarını yazarsanız sevinirim?

merhabalar öncelikle bende bir oriflame temsilcisi olduğumu söyleyerek söze başlamak istiyorum. başarınızı tebrik ediyorum ama bir markayı koruyup yüceltirken bir başka markayı aşağılamanız hiç hoş olmamış. ben avon ürünlerinden de severek kullanıyorum oriflame ürünlerini de. önemli olan kişinin kendi cildine yakışan makyaj cilt veya saç bakım ürünlerini bulabilmesi. annem avon temsilcisi aylık 700- 800 tl satış rakamlarına ulaşıyor her yıl hediye altın takı seti kazanıyor aldığı hediye küçük ev aletleri de cabası, ürün karlarını söylemiyorum bile. ben oriflame temsilcisiyim ( ki bunda hiç abes birşey görmüyorum dileyen dilediğini alır ) 5-6 aydır oriflame temsilcisiyim ürünlerini severek beğendiğim ve kullandığım halde her ay dediğiniz gibi 100-150 tl lik sipariş girdiğim halde belirttiğiniz hediyeleri alamadım. bp li sipariş sistemi olduğu için belirlenen hedefleri tutturmak için en az 200 tl ye ulaşmak gerekiyor. verdikleri hediyeleri de bedelli gönderiyorlar. 10.99 tl gibi. anlamadığım bir şekilde de çevremdeki insanlar avon kataloğu yok mu diyor oriflame kataloğunu gösterdiğimde. o yüzden bende kendime ürün alıyorum yada çok yakın arkadaşlarıma satış yapabiliyorum. bahsettiğiniz iade sistemi avon da da var ayrıca belirtmek isterim. ürünün dortte üçünün kullanılmamış olması şartıyla iade 3 ay içerisinde yapılabiliyor. her ürün her insanın cildinde farklı reaksiyon gösterir oriflame nin makyaj serilerini başarılı bulduğum halde avon un parfümlerini de ben seviyorum mesela. göz kalemi konusuna gelirse avon dan çeşitli serilerde farklı renkte göz kalemlerim var lens kullanıyorum ve bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım. cilt kremleri konusunda ise ne avona ne oriflameye güveniyorum. dermokozmetik ürünler daha sağlıklı geliyor. hayvanlar üzerinde test edilmiyor diye bir ürün sağlıklı olabilir ama kişilerin cildine iyi gelecek diye bir kural yok. sadece fikirlerimi beyan etmek istedim. başarılarınızın devamını dilerim.

Üye aramak, referans/temsilci numarası verip alt kadro oluşturmak, satış ve reklam yapmak yasaktır.
miroskaa,
17/05/2014 tarihinde insanları oriflame'a üye yapmak istediğin için ceza almıştın, her cezanda onu bilmiyordum, bunu bilmiyordun dedin, oriflame ve benzerlerinin satışının, üye toplamanın, reklam yapmanın yasak olduğunu bile bile açtığın konu yüzünden Reklam Amaçlı Üyelik'ten süresiz banlanacaksın, farklı üyelik alıp gelirsen 2. Üyelikten atılırsın bilgine...

X