Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle iğnesi 12. günüm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hawwa32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2020
280
78
31
Merhabalar ben 20 Mayıs'ta ovitrelle iğnesi yaptırdım bugün tam olarak 12 günüm normal gebelik testi yaptım negatif çıktı. Erken gebelik testi mi yapmam gerekiyor. Benim gibi olup pozitif e dönen oldu mu acaba.

ben büyümesi için iğne kullandım.arkasindan bu iğneyi vurdurdum.o halde kist oldu.doktor dedi iğne çok büyüttüğü için catlamamis
Anladım canım. Ben ilk klomen kullandım. Normalde 3 ay önce bı düşük oldu ve yumurtlamam Yazır olduğu için klomen verdi sonra iğne vuruldum bugün 13 günüm yarında adet günüm normalinde.

Canim normalde 3 ay önce bı düşük yaşadım. İlk kez klomen ve iğne kullandım bu ay. Sizin ilk kez mi kullandınız.
Benim normal de kendi yumurtam oluşup çatlıyor. Aşılama için daha çok yumurta oluşsun diye gonal f iğne verdi çok düşük dozda vuruldum.sonrada çatlatma iğnesi oldum.bir kere kullandım. Doktor şuan tedavi vermiyor herşeyim normal diye.ilk kez kullandim

Canim normalde 3 ay önce bı düşük yaşadım. İlk kez klomen ve iğne kullandım bu ay. Sizin ilk kez mi kullandınız.
Neden tedavi verdi ki .düşükten sonra 6 ay normal denemek gerekiyor .tabi bı sorun yoksa. İnşallah olumlu sonuç çıkar bu ay olmazsa diğer ayada iğnenin etkisi devam ediyor. İkinci ay kendiliğinden kalanda çok oluyor

Neden tedavi verdi ki .düşükten sonra 6 ay normal denemek gerekiyor .tabi bı sorun yoksa. İnşallah olumlu sonuç çıkar bu ay olmazsa diğer ayada iğnenin etkisi devam ediyor. İkinci ay kendiliğinden kalanda çok oluyor
İnşallah canım ya. Bugu n test yaptım negatif 15 günüm zaten. Düşük oldu yumurtlamam zayıflamış dedi doktorum. İlk hamilelikte kendiliğinden olmuştu.bnde pco var insülin direnci var maalesef bunlarda etkiliyormus yumurtlamayı galiba.

X