Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon degerlendirme yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Dercan derya

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2021
273
107
30
Kızlar iyi günler ovulasyon testine başladım adetin bittiği gün başladım 30 35 günde bir oluyorum 5 gün sürüyor adetin bittiği günden itibaren saydım bugün 14 gün Adet başlangıç tarihinden itibaren sayarsak 18 gun ama hala pozitiflik yok kaç gündür boyle
IMG-20210930-WA0001.jpeg

Kızlar iyi günler ovulasyon testine başladım adetin bittiği gün başladım 30 35 günde bir oluyorum 5 gün sürüyor adetin bittiği günden itibaren saydım bugün 14 gün Adet başlangıç tarihinden itibaren sayarsak 18 gun ama hala pozitiflik yok kaç gündür boyleEki Görüntüle 2924780
Bir kaç güne olabilir sıvı alımına dikkat ediyorsunuz değil mi☺️

Kızlar iyi günler ovulasyon testine başladım adetin bittiği gün başladım 30 35 günde bir oluyorum 5 gün sürüyor adetin bittiği günden itibaren saydım bugün 14 gün Adet başlangıç tarihinden itibaren sayarsak 18 gun ama hala pozitiflik yok kaç gündür boyleEki Görüntüle 2924780
Kuzum pes etme devam et 120. Günde gören bile var yumurtlama 50. Günde ya da 14. Günde sen devam et sıvı alımına dikkat et he birde akşam başladın isen akşam sabah ise sabah şimdiden hayırlısı olsun hakkında 💫🤗🌸💜🌼

X