Ovulasyon sonrası 15gun..

balbocegi34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
5.118
2.810
39
Merhaba kızlar bugün ovulasyon sonrası 15 günüm ,henüz adet olmadım sağlı sollu batmalarım ve bel ağrım var, 11 gün erken gebelik testi negatif orada çıkmadı diye bir daha yapmadım sizce beklemeli miyim kaset test yapmalı mıyım?

Merhaba kızlar bugün ovulasyon sonrası 15 günüm ,henüz adet olmadım sağlı sollu batmalarım ve bel ağrım var, 11 gün erken gebelik testi negatif orada çıkmadı diye bir daha yapmadım sizce beklemeli miyim kaset test yapmalı mıyım?
Gecikmeniz var bence yapmalısınız varsa çıkar. Ayrıca sonuç bir günde bile değişebiliyor kaldı ki sizin 4 gün geçmiş son negatifden sonra

Canım varsa çıkacaktır , inşallah hayırlısıyla görürsün pozitifi korkma. Rabbim evlat acısı yaşatmasın tekrar bizlere 🙏

Adet oldum canım
Olsun yeni ay yeni umut, bende bu ay regli olduğumda çok ağladım. Eşime de her gün denemedik diye olmadı diye söylendim psikolojik işte:KK43: 2019 yılındaki başlıklarda dolaştım hep o kadar umutsuzluk hayal kırıklıklarından sonra ki paylaşımları hep çocukları hakkında… bize de hayırlısı ile nasip olacak..

X