Ovulasyon testi ile gebelik ilişkisi

TurnaKusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
10
1
33
Arkadaşlar merhaba daha önce bu platformda ovulasyon testi ile gebelik öğrenen bir çok kişinin postunu görmüştüm benim beklenen adet tarihime 8 gün var bu ay adetimin 9.gunu yumurtladım ve değerlendirdim şimdi iki gündür sıvı alımına dikkat ederek aynı saatlerde elimde olan ovulasyon testlerini yaptım ikiside oldukça koyu çıktı sizce gebelik olabilirmi
1000114619.jpg

Son düzenleme:
Yeniden yumurtlama olabilir. Evet öyle çıkabiliyor ama regliye 8 gün kala gebelik testinde bile çıkmıyor
Normlade akıntı ve test le destekleyerek yumurtlamami saptarim uzayan akıntımı gördüğüm gün yumurtlamami anlarım ama şu an o şekilde bir durum yok yinede yumurtluyor olabilirmiyim

Arkadaşlar merhaba daha önce bu platformda ovulasyon testi ile gebelik öğrenen bir çok kişinin postunu görmüştüm benim beklenen adet tarihime 8 gün var bu ay adetimin 9.gunu yumurtladım ve değerlendirdim şimdi iki gündür sıvı alımına dikkat ederek aynı saatlerde elimde olan ovulasyon testlerini yaptım ikiside oldukça koyu çıktı sizce gebelik olabilirmiEki Görüntüle 3419324
Canım ovülasyon testleriyle öğrenenler çok fazla ama 8 gün çok erken sanki
Benim de forumda okuduğum kadarıyla ya rengli günü yada 2-3 gün önceden pik görenler var.
Elinde erken gebelik testi varsa ilk idrarla dene bence
Bu arada yumurtlama nın üzerinden kaç gün gün geçti?

Canım ovülasyon testleriyle öğrenenler çok fazla ama 8 gün çok erken sanki
Benim de forumda okuduğum kadarıyla ya rengli günü yada 2-3 gün önceden pik görenler var.
Elinde erken gebelik testi varsa ilk idrarla dene bence
Bu arada yumurtlama nın üzerinden kaç gün gün geçti?
Bugün tam 11 gün oldu şimdi ben sizin dediğiniz anladım yani reglime 8 gün olduğu için yumurtlama ihtimalim var degilmi öyle anladım o zaman biraz daha bekleyip erken Gebelik testi yapayım sizce 5 gün kala yapsam cikarmi

Bugün tam 11 gün oldu şimdi ben sizin dediğiniz anladım yani reglime 8 gün olduğu için yumurtlama ihtimalim var degilmi öyle anladım o zaman biraz daha bekleyip erken Gebelik testi yapayım sizce 5 gün kala yapsam cikarmi
Evet her ihtimal var tabi . Yumurtlama veya çatlama günü değerlendirdiyseniz üzerine 12-14 gün koyup testi yapın bence

Arkadaşlar merhaba daha önce bu platformda ovulasyon testi ile gebelik öğrenen bir çok kişinin postunu görmüştüm benim beklenen adet tarihime 8 gün var bu ay adetimin 9.gunu yumurtladım ve değerlendirdim şimdi iki gündür sıvı alımına dikkat ederek aynı saatlerde elimde olan ovulasyon testlerini yaptım ikiside oldukça koyu çıktı sizce gebelik olabilirmiEki Görüntüle 3419324

X