Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi ile hamile olduğunu öğrenenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meff92

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
180
72
Kızlar merhaba,bu ay ovülasyon testine göre 24-25 haziranda yumurtlama gördüm.Dün ise adet günümdü ama olmadım elimde ovülasyon testi vardı daha önce ovülasyon testi ile gebe kaldığını öğrenenler olduğunu okumuştum,bende bu yüzden ovülasyon testi yaptım bu şekilde çıktı.Bilenler yardımcı olabilir mi ?

Eklentiler

• DCEC6F6B-5A80-4610-BBF3-E33938149F0C.jpeg
    DCEC6F6B-5A80-4610-BBF3-E33938149F0C.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 320
Kızlar merhaba,bu ay ovülasyon testine göre 24-25 haziranda yumurtlama gördüm.Dün ise adet günümdü ama olmadım elimde ovülasyon testi vardı daha önce ovülasyon testi ile gebe kaldığını öğrenenler olduğunu okumuştum,bende bu yüzden ovülasyon testi yaptım bu şekilde çıktı.Bilenler yardımcı olabilir mi ?
Gebelik testi yapın pozitif çıkacaktır muhtemelen.

Aslında elimde var ama sabah ilk idrarla doğru sonuç verir diye onu yapmadım.Bide 2 aydır hep bi iki gün gecikiyorum hemen hamilelik testi yapıyorum negatif çıkıyo sonra adet oluyorum zaten aynı şeyi yaşamamak için yapmadım açıkçası.Ovülasyon deneyeyim dedim oda umutlandırdı şimdi beni.

Aslında elimde var ama sabah ilk idrarla doğru sonuç verir diye onu yapmadım.Bide 2 aydır hep bi iki gün gecikiyorum hemen hamilelik testi yapıyorum negatif çıkıyo sonra adet oluyorum zaten aynı şeyi yaşamamak için yapmadım açıkçası.Ovülasyon deneyeyim dedim oda umutlandırdı şimdi beni.
İnşallah hamilesindir canım yaptın mı test

Gebelik olması için daha koyu olmalıydı lh testide yumurtlamanın 15.günü olmuş çünkü aşağı yukarı. Yinede gönlünüzden geçen olsun. İnşallah Gebelik vardır 🤲

Adetin 14. Günü eğer doğruysa 12 ve 8.gunde yumurtlama görüldü dün ve bugünde sağ kasığımda ve sağ bacağıma vuran bir ağrı var neden acaba ya 8. Günde yumurtlamayı görünce degerlendirdik inşallah güzel şeyler olur

Arkadaşlar bakar mısınız bugün saat 1 de yaptım böyle çıktı

Eklentiler

• IMG20210710165129.jpg
    IMG20210710165129.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 284
Kızlar merhaba benimde bir sorum olucaktı bugünden itibaren adetime 3 gün var az önce ovülasyon testi yaptım ve fotoğraftaki gibi çıktı kafam karıştı ve aynı zamanda ayın 12 sinde yani pazartesi günü doktora gittim ultrasonla baktı yumurtan çatlamış dedi bende o günü değerlendirdim şuanda hafif bulantım var belime gün içerisinde ağrı giriyor bazende kasıklarımda hafif hafif ağrılar giriyor sizce gebelik olabilir mi böyle çıkması normal mi acaba

Eklentiler

• IMG_20210715_154250.jpg
    IMG_20210715_154250.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 250
Gebelik için daha da koyu olması gerek galiba sen kacirmissn zaten yumurtlma gününü ama yine de Allah bilir

Kızlar merhaba,bu ay ovülasyon testine göre 24-25 haziranda yumurtlama gördüm.Dün ise adet günümdü ama olmadım elimde ovülasyon testi vardı daha önce ovülasyon testi ile gebe kaldığını öğrenenler olduğunu okumuştum,bende bu yüzden ovülasyon testi yaptım bu şekilde çıktı.Bilenler yardımcı olabilir mi ? Merhaba canım bu ay bende ovülasyon testi ile öğrendim ertesi gün test yaptım pozitif çıktı

X