Ovulasyon testi koyu çıkıyor

Elif987

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2023
29
6
23
Ovulasyon testim hep böyle koyu çıkıyor geçen sy yumurtlama bulamayınca bırakmıştım. Bu ay da öyle gidiyor. Neden acaba

Eklentiler

• 99BF2AD6-9D04-4E84-9F9E-85AFC41392E9.jpeg
    99BF2AD6-9D04-4E84-9F9E-85AFC41392E9.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 61
Gebelik testi yaptınız mı? Sürekli çift çizgi olmuş çünkü
Bu geçen aya aitti bunun üzerine regl oldum kanda ve idrarda baktım negatifti. Adetim yeni bitti ve teste tekrar başladım bugünde aynı çıktı koyu çıkıyor onu da ekleyeyim. Ayrıca adetimde lekelenme gibi değil baya yoğundu.

Eklentiler

• E4126712-CF93-4CB5-8412-5A59387F7848.jpeg
    E4126712-CF93-4CB5-8412-5A59387F7848.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 52
Bu geçen aya aitti bunun üzerine regl oldum kanda ve idrarda baktım negatifti. Adetim yeni bitti ve teste tekrar başladım bugünde aynı çıktı koyu çıkıyor onu da ekleyeyim. Ayrıca adetimde lekelenme gibi değil baya yoğundu.
İlginç bir durum farklı marka ovülasyon ile deneyin bir de bence

Benimde aynı koyu çıkıyor hep hormonlara baktirmistim fsh ve lh yüksek ti belki seninde yükselmiştir adetin 2.gunu hormaonlarina baktır canım

1 martta 2. testte soldaki çizgi sağdakinden koyu olduğu için yumurtlama olmuş. 1-2 mart değerlendirdin mi?
Değerlendirdik ama bu testler yüzünden piskolejim bozuldu acabami acabami diye böyle sitres görmedim birdaha yapmam ilkti son oldu anlayamadım birturlu gördüğüm kisilerin testleri siliklesince gün günü silinyor benimki neden bukadar az siliklesti hiç anlayamadim

Değerlendirdik ama bu testler yüzünden piskolejim bozuldu acabami acabami diye böyle sitres görmedim birdaha yapmam ilkti son oldu anlayamadım birturlu gördüğüm kisilerin testleri siliklesince gün günü silinyor benimki neden bukadar az siliklesti hiç anlayamadim
test pozitif olunca çatlaması 12 saat ile 48 saat arasında kişiden kişiye değişiyor psikolojini bozacak bir şey yok herkesin anatomisi bir değil.

test pozitif olunca çatlaması 12 saat ile 48 saat arasında kişiden kişiye değişiyor psikolojini bozacak bir şey yok herkesin anatomisi bir değil.
Kusura bakmayın bana da cevap verebilir misiniz. Dün öğlen 12 ovulasyon testim silikti, kasıklarımda hareker hissettiğim için akşam 20.30da tekrarladım çizgilerin ikisi de koyuydu bariz şekilde, bugün öğlen 12de tekrarladım biraz silikleşmiş. Adetimin 15.günü. Sizce akşamdan sabaha silinmesi normal mi ? Lhı bugün öğlen de görmem gerekmez miydi

Kusura bakmayın bana da cevap verebilir misiniz. Dün öğlen 12 ovulasyon testim silikti, kasıklarımda hareker hissettiğim için akşam 20.30da tekrarladım çizgilerin ikisi de koyuydu bariz şekilde, bugün öğlen 12de tekrarladım biraz silikleşmiş. Adetimin 15.günü. Sizce akşamdan sabaha silinmesi normal mi ? Lhı bugün öğlen de görmem gerekmez miydi
gayet normal 16 saat
ayrıca testleri her gün aynı saatte yapmalısın sıvı alımına dikkat etmediysen de silik çıkabilir

gayet normal 16 saat
ayrıca testleri her gün aynı saatte yapmalısın sıvı alımına dikkat etmediysen de silik çıkabilir
Cevabınız için teşekkür ederim. Kendim konu açtım kimse cevap vermeyince size sorayım dedim allah razı olsun. Her gün öğlen 12de yapıyordum ama dün akşam kasıklarımda hissedince bi bakayım dedim anında çift çizgi oldu. Ben bugün öğlen yine devam eder sanmıştım tedirgin oldum inşallah çatlamıştır. Dün geceyi değerlendirdik bu gece de devam o zaman

Yorumlarmısınız ? 7 ve 8 Mart değerlendirdim doğrumu ?

Eklentiler

• IMG_4236.jpeg
    IMG_4236.jpeg
    126,9 KB · Görüntüleme: 25
X