Ovülasyon testi yardımcı olabile misiniz?

en büyük hayalim biliyor musun? doktorum her yanına gittiğimde artık direkt geç içeri hazırlan diyor. bir gün odasına giricem ve dicem ki ‘sen hazırlan, hamileyiiiimm’ 😂😂 inşallah yaşarım bunu 😂
Yaaa ☺️ Rabbim en güzelini en hayırlısını nasip etsin sana inşaallah canım benim ❣️🙏🏻 Ben defalarca o cümleyi kullandım ama sonu hep hüsran oldu

Eklentiler

• E8DD06EC-3EDA-4C49-AD04-CED8C84BF67A.jpeg
    E8DD06EC-3EDA-4C49-AD04-CED8C84BF67A.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 6
O zaman innovita ile mi devam edeyim canım
bence innovita pozitif olana kadar innovita yap. innovita pozitif olunca diğer markaya gec. cünkü aslında en sağlıklı yumurta 20-24 mm arası. yani innovita 18 mmde de pozitif oluyor ama 18mm yumurtanın döllenme şansı daha düsük.

bence innovita pozitif olana kadar innovita yap. innovita pozitif olunca diğer markaya gec. cünkü aslında en sağlıklı yumurta 20-24 mm arası. yani innovita 18 mmde de pozitif oluyor ama 18mm yumurtanın döllenme şansı daha düsük.
Tamam canım çok sağol şu an zaten yeni başladım döngüm de uzun olduğu için daha çok var bence yumurtlamaya. Buraya yorumun veya yönlendirmen içim yazarım zaten. Şimdilik böyle ilerliyor ama dediğin gibi innovita ile devam ederim sadece☺️
Tamam canım çok sağol şu an zaten yeni başladım döngüm de uzun olduğu için daha çok var bence yumurtlamaya. Buraya yorumun veya yönlendirmen içim yazarım zaten. Şimdilik böyle ilerliyor ama dediğin gibi innovita ile devam ederim sadece☺️

Eklentiler

• 35ECB63A-EF2D-4313-B52C-EFE2C9F98C8E.jpeg
    35ECB63A-EF2D-4313-B52C-EFE2C9F98C8E.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 2
X