Ovulasyon testi

Zelzeze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
64
35
28
Merhaba kızlar bugün Ovulasyon testi yaptım yumurtlamama 2 gün var ama testim böyle çıktı sizce yumurtlama mı 🤭

Eklentiler

• B158C829-4DB7-4236-9D9B-ED3B3E58923D.jpeg
    B158C829-4DB7-4236-9D9B-ED3B3E58923D.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 202
Yanlış biliyorsunuz t koyu olmalı aynı değil
Ablacım t testin geçerliliğini gösteren çizgi o hep bu koyulukta olacak. C kontrol çizgisi o da aynı koyulukta ya da tden koyu olacak. O pik demek. Ertesi gün de c silikleşecek bu da yumurta çatladı demek. İki günü de değerlendirmek önemli. Kaç ay kullandım. Artı net yumurtlama belirtilerim de olur ciddi bir ağrı ve akıntı. Bin tane de ovulasyon testi konusu var. Oku dön gel yanlış bilen benmişim de.

Anladığım kadarıyla t çizgisi baya bir koyu bu durumda yumurtlama günü sanıyorum benim kullandığım testte t çizgisi daha koyu olduğu zaman yumurtlama oluyor ama bu test farklı olduğu için bunda acaba c çizgisinin mi koyu olması gerek bilemedim ama bana göre yumurtlama gününüz Zelzeze Zelzeze

Anladığım kadarıyla t çizgisi baya bir koyu bu durumda yumurtlama günü sanıyorum benim kullandığım testte t çizgisi daha koyu olduğu zaman yumurtlama oluyor ama bu test farklı olduğu için bunda acaba c çizgisinin mi koyu olması gerek bilemedim ama bana göre yumurtlama gününüz Zelzeze Zelzeze i
Anladığım kadarıyla t çizgisi baya bir koyu bu durumda yumurtlama günü sanıyorum benim kullandığım testte t çizgisi daha koyu olduğu zaman yumurtlama oluyor ama bu test farklı olduğu için bunda acaba c çizgisinin mi koyu olması gerek bilemedim ama bana göre yumurtlama gününüz Zelzeze Zelzeze
İnstagramdan bir sayfadan almıştım "bir gebenin günlüğü" adında aldığım sayfaya gönderdim yumurtlama dedi 🐣

X