Ovulasyon testi

Melyy1026

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2021
215
141
27
Merhabalar adet olduktan sonra ovulasyon testi e başladım t çizgisi silikti 3 gün sonra iki çizgide eşiylendi ertesi gün t çizgisi c den çok daha koyu hale geldi neden olabilir

Merhabalar adet olduktan sonra ovulasyon testi e başladım t çizgisi silikti 3 gün sonra iki çizgide eşiylendi ertesi gün t çizgisi c den çok daha koyu hale geldi neden olabilir
Ertesi gün yaptığınızda yumurtlama olmuş yine yapmaya devam edin siliklesirse çatlama olur

Arkadaşlar bende polikistik over var yumurtalarım yeterince büyümüyor ve sanırım catlamiyor. Çünkü caatlama belirtisi hiç göremiyorum. Önceki ay soğan kürü yaptım hayıt çayı da içiyorum bu ay bi ovulasyon testi ile takip edeyim dedim
Dün adetimin 12.gunuydu ilk testim üstteki bugünkü testim böyle çıktı. Çatlama olacak mı demek bu. Dün testi yapmadan önce sıvı tüketimi çok olmuştu o yüzden bir tedirgin oldum test etkilenmis midir

Eklentiler

• IMG_20220630_165321.jpg
    IMG_20220630_165321.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 41
Polikistik overda lh yüksek olduğu için hep çift çizgi olabilirmiş acaba dün de çift çizgi olabilirdi de sıvı tüketiminden silik olmuş olabilir mi? Yoksa vesvese mı yapıyorum :KK43:

X