Ovulasyon testi

Busra9407

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
11
0
29
Arkadaşlar iyi geceler. Aranıza yeni katıldım. Ben yaklaşık 3 yıldır bebek istiyorum. Çikolata kisti ameliyatı da oldum dört buçuk ay önce. Akşam bı ovulasyon testi yaptım. Adetime de 5 gün var. Tabi tüm hamilelik isteyenler gibi her şeyi olsun istediğim için buna yoruyorum.ovulasyon testi bı tuhaf geldi heyecanlandım erken gebelik testi yaptım negatif geldi. Yani yorumlarinizi almak isterim. Adetten 5 gün önce ovulasyon testi böyle çıkar mı, bir anlami var mı sizce? İki silik çizgi cikti. Ama erken gebelik testinde negatif 😔
IMG_20231225_184528.jpg

Arkadaşlar iyi geceler. Aranıza yeni katıldım. Ben yaklaşık 3 yıldır bebek istiyorum. Çikolata kisti ameliyatı da oldum dört buçuk ay önce. Akşam bı ovulasyon testi yaptım. Adetime de 5 gün var. Tabi tüm hamilelik isteyenler gibi her şeyi olsun istediğim için buna yoruyorum.ovulasyon testi bı tuhaf geldi heyecanlandım erken gebelik testi yaptım negatif geldi. Yani yorumlarinizi almak isterim. Adetten 5 gün önce ovulasyon testi böyle çıkar mı, bir anlami var mı sizce? İki silik çizgi cikti. Ama erken gebelik testinde negatif 😔Eki Görüntüle 3358292
Daha geçen hafta tam adet günümde ovulasyon testi yaptım böyle çıktı. Acaba hamile miyim dedim erken gebelik testi yaptım yok denecek kadar silik çıktı ama hamileyim şu an ☺️ daha 5 gün varmış belki vardır stres yapmayın hayırlısı olsun

1. Daha geçen hafta tam adet günümde ovulasyon testi yaptım böyle çıktı. Acaba hamile miyim dedim erken gebelik testi yaptım yok denecek kadar silik çıktı ama hamileyim şu an ☺️ daha 5 gün varmış belki vardır stres yapmayın hayırlısı olsun
    Amin inş teşekkür ederim

Daha geçen hafta tam adet günümde ovulasyon testi yaptım böyle çıktı. Acaba hamile miyim dedim erken gebelik testi yaptım yok denecek kadar silik çıktı ama hamileyim şu an ☺️ daha 5 gün varmış belki vardır stres yapmayın hayırlısı olsun
Ya bu şekilde hamilelik anlaşılır mı tesadüf mü acaba yaklaşık bir haftadır ovulasyon testi yapıyorum bütün testlerimde T çizgisi C kadar belirgin T silikleşmedi bir türlü ama testleri adetimden hemen sonra yapmaya başladım yani hamile olmam için bir önceki aydan olması lazım gibi geliyor adet oldum çünkü böyle bişey mümkün mü bugünde test yaptım yine iki çizgide aynı derece belirgin çıktı böyle uzun sürer mi yumurtlama yoksa bunun başka anlamı var mı

Eklentiler

• IMG20231227113224.jpg
    IMG20231227113224.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 61
Ya bu şekilde hamilelik anlaşılır mı tesadüf mü acaba yaklaşık bir haftadır ovulasyon testi yapıyorum bütün testlerimde T çizgisi C kadar belirgin T silikleşmedi bir türlü ama testleri adetimden hemen sonra yapmaya başladım yani hamile olmam için bir önceki aydan olması lazım gibi geliyor adet oldum çünkü böyle bişey mümkün mü bugünde test yaptım yine iki çizgide aynı derece belirgin çıktı böyle uzun sürer mi yumurtlama yoksa bunun başka anlamı var mı
Valla bende inanmayarak yaptım ama şaşırdım çift çizgi çıkınca. Şu an hamileyim. Siz adet olmuşsunuz ama belki uzun sürüyodur yumurtlama bilemedim.

Aynı sorun bende de var test markanız neydi benimki labo

Günlerdir bu sorunun cevabını arıyorum. Pcos vardı lh 7 idi en son . Sadece Prolaktin yüksek ve Dostinex kullanıyorum . Ondan mı diye düşündüm çözemedim ben de kafayı yicem . Ovulasyon takibi yapamadım bu ay doğru düzgün ilk kez hormonlarım düzelmişti şimdi de bu test böyle çıktı ne zaman yumurtladım yumurtladım mı yumurtlamadım mı hiç bilmiyorum 🤷‍♀️

Valla bende inanmayarak yaptım ama şaşırdım çift çizgi çıkınca. Şu an hamileyim. Siz adet olmuşsunuz ama belki uzun sürüyodur yumurtlama bilemedim.
Bende bilemedim ya da çatlama sorunu mu yaşıyorum bugün hamilelik testi de yaptım akşam üstü zaten reglim yeni geçtiği için beklemiyordum sonucum da negatif çıktı

Arkadaşlar iyi geceler. Aranıza yeni katıldım. Ben yaklaşık 3 yıldır bebek istiyorum. Çikolata kisti ameliyatı da oldum dört buçuk ay önce. Akşam bı ovulasyon testi yaptım. Adetime de 5 gün var. Tabi tüm hamilelik isteyenler gibi her şeyi olsun istediğim için buna yoruyorum.ovulasyon testi bı tuhaf geldi heyecanlandım erken gebelik testi yaptım negatif geldi. Yani yorumlarinizi almak isterim. Adetten 5 gün önce ovulasyon testi böyle çıkar mı, bir anlami var mı sizce? İki silik çizgi cikti. Ama erken gebelik testinde negatif 😔Eki Görüntüle 3358292
Ovulasyon testinde çift çizgi yumurtlamanın olduğunu söyler yani çift çizgi çıkınca ilişkiye girmeni söylüyor yani gebeliğin olduğunu söylemiyor

X