Ovulasyon testi

npl21

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
244
12
24
Arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza sizlere bir sorum olacak, ben 1.5 senedir evliyim polikistik over nedeniyle düzensiz adetlerim oluyor ve korunmasız ilişkiye rağmen gebelik olmuyor . Eşimde hiçbir sorun yok benimde yumurtam tembel bu hafta ovulasyon testi denedim 6.gunumde hala test silik çizgi çıkıyor acaba yumurtlamam mi olmuyor veya benim adetlerim bir ay 30 günde diğer ay 35-38 gün arası değişiyor yumurtlamam mi geç oldu bilemiyorum.aranizda bu sorunla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi çok üzülüyorum böyle olunca .

Hesaplamayı nasıl yaptınız benimkinede bakar mısınız 11 aralıkta adet oldum 17 simde bitti döngüm 30 benim kaçında yumırtalama görmem lazımdı yani
Ben banlanmışım pazartesi hiç bildirim gelmemiş :KK43: 27'si civarı gibi diye düşünüyorum ama emin değilim, genelde yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyor, ona göre hesaplayabilirsiniz

Eklentiler

• 3662F0C9-AE68-428A-A0AE-A0E63C3D85A2.png
    3662F0C9-AE68-428A-A0AE-A0E63C3D85A2.png
    162,8 KB · Görüntüleme: 41
Arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza sizlere bir sorum olacak, ben 1.5 senedir evliyim polikistik over nedeniyle düzensiz adetlerim oluyor ve korunmasız ilişkiye rağmen gebelik olmuyor . Eşimde hiçbir sorun yok benimde yumurtam tembel bu hafta ovulasyon testi denedim 6.gunumde hala test silik çizgi çıkıyor acaba yumurtlamam mi olmuyor veya benim adetlerim bir ay 30 günde diğer ay 35-38 gün arası değişiyor yumurtlamam mi geç oldu bilemiyorum.aranizda bu sorunla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi çok üzülüyorum böyle olunca

Arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza sizlere bir sorum olacak, ben 1.5 senedir evliyim polikistik over nedeniyle düzensiz adetlerim oluyor ve korunmasız ilişkiye rağmen gebelik olmuyor . Eşimde hiçbir sorun yok benimde yumurtam tembel bu hafta ovulasyon testi denedim 6.gunumde hala test silik çizgi çıkıyor acaba yumurtlamam mi olmuyor veya benim adetlerim bir ay 30 günde diğer ay 35-38 gün arası değişiyor yumurtlamam mi geç oldu bilemiyorum.aranizda bu sorunla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi çok üzülüyorum böyle olunca .
merhaba 6. günde çıkması normal ama devam edin teste gerekirse yumurta kalitesi için doktorunuzdan takviye alın daha kolay yumurtlama oluşturabilirsiniz stres yapmayın devam edin teste

Peki ben ovulasyon yapmıyorum ama 12 ocak da kontrolde 18 ve 20 mm iki yumurta vardi ve catlatma ignesi oldum. Uygulamaya yumurtlamayi 12 ocak olarak mı kaydetmeliyim.🙄

X