Ovulasyon testi

BirMuhendisHanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
10
0
32
Merhaba hanımlar. Eşimle çocuk düşünüyoruz fakat vajinismus olduğum için sürekli birlikte olma şansımız olmuyor maalesef, bu yüzden doktor tavsiyesi ile Ovulasyon günümü takip ederek ilişkiye girmem gerekiyor.
Adet günüm bittikten 1 hafta sonrasında test yapmaya başladım ve sonuçlarımı yorumlamanızı istiyorum 😇 Sizce doğru zaman ne zaman ?

Eklentiler

• IMG_2705.jpeg
    IMG_2705.jpeg
    97,8 KB · Görüntüleme: 119
3'ünde çatlama olmuş gibi, bugün ve yarını değerlendirebilirsiniz. Onu sormadınız biliyorum ama yine de merak ettiğim için soracağım, vajinismusu çözmeden gebelik düşünme konusunda emin misiniz :KK43:

3'ünde çatlama olmuş gibi, bugün ve yarını değerlendirebilirsiniz. Onu sormadınız biliyorum ama yine de merak ettiğim için soracağım, vajinismusu çözmeden gebelik düşünme konusunda emin misiniz :KK43:
Gittiğim kadın doğum uzmanı böyle yönlendirdi, önce onun dediğini deneyeyim sonrasında da farklı tedavi yöntemleri araştırayım dedim.
Eğer bu konu için tavsiye verebilirseniz kesinlikle dikkate alırım

Gittiğim kadın doğum uzmanı böyle yönlendirdi, önce onun dediğini deneyeyim sonrasında da farklı tedavi yöntemleri araştırayım dedim.
Eğer bu konu için tavsiye verebilirseniz kesinlikle dikkate alırım
Şey açısından dedim, en basitinden vajinal ultrason vajinismus olmayan ben için bile stresli bi şey kastığım için canım acımıştı, sizde etkisi daha fazla olur. Doğumda doğal doğum tercih edebilir misiniz bilmiyorum ya da. Doktorunuz önerdiyse bana laf söylemek düşmez merak ettiğim için sordum, umarım en kısa sürede hem vajinismusu halleder hem de pozitifi görürsünüz 🫶🏿

Merhaba hanımlar. Eşimle çocuk düşünüyoruz fakat vajinismus olduğum için sürekli birlikte olma şansımız olmuyor maalesef, bu yüzden doktor tavsiyesi ile Ovulasyon günümü takip ederek ilişkiye girmem gerekiyor.
Adet günüm bittikten 1 hafta sonrasında test yapmaya başladım ve sonuçlarımı yorumlamanızı istiyorum 😇 Sizce doğru zaman ne zaman ?
Merhaba acaba hangi uygulama bu kullandığınız

Arkadaşlar ovulasyon takibi yapıyorum bu ilk be hangi gün ilişki gerekiyor yumurtlamayı görünce mi çatlamayı görünce mi

Ya bana da yardım eder misiniz her gün koyu neredeyse testlerim anlamadım neden böyle 😔

Eklentiler

• 72C68B0E-F051-44EE-A079-99E506B0DD14.jpeg
    72C68B0E-F051-44EE-A079-99E506B0DD14.jpeg
    123 KB · Görüntüleme: 67
X